Melanże w ten weekend 23. – 25. lutego

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. PATIO FLIRTINI SUKIENKI MINI – to ma być jeden z najmroźniejszych weekendów tej zimy, ale na pewno nie w Miłości! Na Patio już dzisiaj SoDrumutic, Pham i Flirtini rozgrzeją parkiet do czerwoności. Pamiętajcie liczy się dobry klimat!
Data: 23. lutego
Start:
22:00
Więcej info: FB EVENT

2. LIESTYLE PARTY HARD – już dzisiaj w Sketch Nite impreza Liestyle w trakcie której będziecie mogli wypić zdrowie tych niedocenianych a jak ważnych na każdej imprezie – mowa tu oczywiście o bramkarzach, managerach i barmanach. Bez nich żadna impreza nie miałaby miejsca, dlatego czas ich docenić!
Data: 23. lutego
Start: 23:59
Więcej info: FB EVENT

3. F*R*I*E*N*D*S  –szóstka legendarnych przyjaciół przejmuje niebiańską scenę i prosto z oszronionej Warszawy przenosi nas do najntisowego Nowego Jorku. Kilka godzin na parkiecie z najbardziej tanecznymi numerami w najlepszym towarzystwie. 
Data: 24. lutego
Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

 4. URODZINY WITKACEGO – „Że też nic przyjemnego nie może dłużej trwać jak pięć do dziesięciu minut.”* – w sobotę w barStudio będziemy świętować przez całą noc urodziny „proroka i wieszcza zagłady cywilizacji”. Na własne 133 urodziny gdyby żył… pewnie by Was zaprosił. 
Data: 24. lutego
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

5. KAROVA PRES. KAMP!– wielki weekend otwarcia już za nami, ale Karova nie zwalnia tępa i już w sobotę zaprasza na występ KAMP! Zespół wystąpi w formule DJ SET, ale podczas ich występu będziecie mogli posłuchać utworów z ich nadchodzącego albumu. Wsparcia temu czarującemu trio udzieli kolektyw Last Robots, a także Kalicky. Dla stylistycznej równowagi na sali barowej pojawi się postać Dj Rizzle, który zaprezentuje Wam swoją autorską i nieprzewidywalną wizję mash-up’u
Data: 24. lutego
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

 

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany