Warszawski Buddha jest zdecydowanie… FAT. Kocha jedzenie i dobrą zabawę. Czerpie z kultur wschodu i zachodu to, co najcenniejsze, by móc godnie celebrować życie. Nowa restauracja na najbardziej imprezowej ulicy Warszawy, ma szanse podbić serca warszawiaków. 

Fat Buddha – co tutaj zjecie?

Fat Buddha pojawił się w Warszawie w zeszłe wakacje i już zdążył zasłynąć z wyśmienitej kuchni. Skosztować tu można przede wszystkim dań kuchni japońskiej, ale terównież klasycznych potraw zachodu przyrządzonych z nutą orientu. Zarówno za odkrywcze podejście do tematu łączenia smaków, jak i perfekcyjne wykonanie, ogromne brawa należą się szefowi kuchni – Michałowi Majowi. Każde z dań to prawdziwa mieszanka świeżych, wysokiej jakości produktów, zaskakujących i subtelnych smaków oraz przypraw z całego świata, serwowanych w oparciu o koncepcję „sharing meals”.

Wszystko to po to, by móc spędzić czas z przyjaciółmi i bliskimi rozkoszując się doskonałą kuchnią i słuchając dobrej muzyki w otoczeniu komfortowych i bardzo eleganckich wnętrz tłustego Buddhy. 

Fat Buddha to również pyszne koktajle

W każdej kulturze celebracja życia nie może się obyć bez doskonałych, wysokogatunkowych trunków. Dumą restauracji są wyśmienite, autorskie koktajle, za które odpowiedzialny jest Paweł Hyba – jeden z bardziej utytułowanych, polskich barmanów. Dla gości tej niezwykłej przestrzeni tworzy drinki inspirowane tradycyjnymi smakami, jak również całkowicie nowe, zaskakujące połączenia, balansujące na styku orientu i zachodu, jak chociażby koktajl WA-SA-BI. 

W Fat Buddha to niesamowite imprezy

Fat Buddha to nie tylko pyszności, ale i zabawa!  W restauracji usłyszycie muzykę na żywo i będziecie móc wziąć udział w cyklicznych imprezach takich jak: „Wendesday Life Music” czy „Memoirs of a Geisha ”. Fat Buddha to również topowi DJ-e, których można posłuchać w weekendy lub nowe odkrycia muzycznej sceny, na które warto nadstawić ucho w każdą środę. Ich wspólny mianownik to rozrywka na najwyższym poziomie, idealnie dopasowana do klimatu miejsca. 

Fat Buddha – adres, który warto sprawdzić

Fat Buddha to ciekawy koncept restauracyjno-koktajlowy, posiadający 2 kondygnacje przeznaczone do odpoczynku i doskonałej zabawy zarówno w tygodniu jak i w weekendy. Na piętrze znajduje się antresola z pięknym widokiem na salę główną oraz strefa Lounge a także sala VIP. To tutaj goście mogą zrelaksować się w kameralnym towarzystwie, rozkoszując się smakiem orientalnej sziszy. To fajne miejsce, zupełnie inne od większości warszawskich restauracji. Jeśli zmysłowy i tajemniczy klimat z odrobiną wspaniałej muzyki i pysznych smaków to coś dla Was, koniecznie zajrzyjcie na Mazowiecką! Fat Buddha to fajne miejsce na kolację i na bifora przed szaloną imprezą na Mazowieckiej!

Fat Buddha Warsaw
ul. Mazowiecka 2/4

Godziny Otwarcia:
niedziela – wtorek: zamknięte
środa: 17.00 – 00.00

czwartek: 17.00 – 2.00
piątek – sobota: 17.00 – 4.00

Rezerwacje: reservation@fatbuddha.pl

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany