Home WydarzeniaKoncerty UNLISTED FESTIVAL- NAJMNIEJSZY FESTIWAL MUZYCZNY – MARZENIE MILLENIALSÓW?

UNLISTED FESTIVAL- NAJMNIEJSZY FESTIWAL MUZYCZNY – MARZENIE MILLENIALSÓW?

by admin

Millenialsom w okolicach trzydziestki czasem nie chce się już szaleć na ogromnych muzycznych festiwalach. Oczywiście nie wszystkim! Jeśli jednak należysz do grupy, która coraz bardziej ceni sobie intymniejsze eventy – Unlisted Festival powinien ci si spodobać!

Unlisted Festival – najmniejszy festiwal muzyczny

Wytwórnia Fonobo Label oraz Mysia 3 już 9. marca zapraszają na pierwszą edycję Unlisted Festival vol.1. Serię Unlisted Festival otwierają koncerty niezwykłych muzyków – gości zagranicznych oraz polskich zespołów, które mogą zgłosić się na festiwal poprzez Open Call.

Ogłoszenia headlinerów wciąż trwają, ale dziś wiemy, że w Galerii na Mysiej 3 zagrają Heidrik i Surma. Muzyka HEIDRIKA to połączenie filmowej wrażliwości, akustycznego brzmienia klasycznych instrumentów i bezbłędnych kompozycji z poetycką warstwą liryczną.

Jeśli zaś chodzi o Surmę to kwintesencja niezależności, magii i wolności. Jednoosobowy band artystki to fuzja muzycznych inspiracji, historii i niezwykłych emocji. Jej debiutancki album „Antwerpen“, który podbija zachodnie rynki, składa się z 10 niezwykłych utworów. Każdy z nich, napisany w innym języku, skupia się wokół tematu podróży, domu i szukania swojego miejsca na świecie.  Jeśli jesteś artystą i chciałbyś wziąć udział w Festiwalu – spróbuj! Wyślij zgłoszenie TUTAJ, a kto wie? Być może to ty pojawisz się na warszawskiej scenie w marcu!

Miejsce: Mysia 3 Data: 9. marca Start: 20.00 Bilety dostępne wkrótce!

You may also like