Melanże w ten weekend 16. – 18. lutego

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. TYLE SŁOŃCA W CAŁYM NIEBIE – wakacyjny romans, długi upalny wieczór nad wodą, przeciwsłoneczne okulary na nosie… Już tego nie pamiętacie? Spokojonie 🙂  W piątek czeka Was najgorętsza noc w mieście, pod niebiańskim dachem! Rusza pogodny cykl Tyle Słońca w Całym Niebie, tym razem 
w specjalnym wydaniu, z wyjątkowym gościem. Za dj-ką wystąpi duet duetów: Flirtini 
i Rapperoni, a całość uświetni dj set Rasa z zespołu Rasmentalism! Świeżo po premierze najnowszego krążka usłyszycie jak Ras rozkręca imprezę. W Piekle nad Niebem tej nocy zagra Nowosad. 
Data: 16. lutego
Start:
22:30
Więcej info: FB EVENT

2. NARODZINY KAROVEJ – otwarcie nowej przestrzeni Karova w starej i dobrze znanej lokalizacji. Czekają Was dwa dni hucznej imprezy! W piątek zagrają: Ania Karwan, która wspólnie z Buslav oraz Seb Skalski. Artyści stworzą niesamowite trio i zabiorą Was w magiczną podróż po nieznanych dotąd rejonach muzycznych. Dodatkowo na głównej scenie pojawią się warszawscy herosi w składzie: Dj Spox i Kalicky.
Data: 16. lutego
Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

3. JASNA 1 | JACEK SIENKIEWICZ ALL NIGHT LONG  – w piątek w Jasna 1 zagra Jacka Sienkiewicza, który wystąpi w uwielbianej przez wsystkich formule – all night long! Urodził się w 1976 roku w Warszawie, jest producentem muzyki elektronicznej, swobodnie operuje brzmieniami klubowymi, jak i eksperymentalnymi. Prowadzi wytwórnię Recognition Records. W opinii klubowej społeczności jest pionierem techno w Polsce, a także uznawany jest – wcale nie górnolotnie – legendą sceny elektronicznej naszego kraju i nie tylko.
Data: 16. lutego
Start: 23:00
Więcej info: FB EVENT

 4. DOMÓWKA NA D6 –  spotkanie towarzyskie na D6, czyli domówka na Długiej 6. Krewni i Znajomi Królika to cykl imprez, który od jakiegoś czasy gości w warszawskich lokalach – jeśli ich nie znacie to czas to nadrobić! Zagra Dj Yoonior!
Data: 17. lutego
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

5. AUTOMATIC: MR KRIME BURN REYNOLDS & DOBRY KICK –  najbardziej radosna i roztańczona balanga powraca do Miłości, a wraz z nią muzyka spod znaku boogie, synth-funk i electro. Czyli soczyste syntezatory, automaty perkusyjne (Oberheim DMX, Linn 9000, LM-1 czy TR-808) slapujący tłusty bas, funkowe gitarki, vocodery i talkboxy, no i ten wyjątkowy, wyjątkowo zaraźliwy i radosny groove, przy którym usiedzieć w miejscu nie sposób! Przed Wami AUTOMATIC! Zagrają Mr Krime, Burn Reynolds oraz reprezentant Krakowa Dobry Kick.
Data: 17. lutego
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

 

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany