Home WydarzeniaMelanż SMOLNA X LOBSTER THEREMIN 5 YEARS

SMOLNA X LOBSTER THEREMIN 5 YEARS

by admin

W najbliższą sobotę do Warszawy przyjadą reprezentanci jednej z najciekawszych wytwórni w muzyce elektronicznej, czyli Lobster Theremin. Dj Seinfeld, Asquith, Route 8 i nthng wystąpią w klubie Smolna.

Londyńska wytwórnia zagości w klubie Smolna

Londyn to jedna ze stolic światowej sceny muzyki elektronicznej już od wielu lat – stało się tak za sprawą nie tylko odbywających się tam wydarzeń czy artystów tworzących w tym mieście, ale również m.in. dzięki wyróżniającym się wytwórniom. Jedną z nich jest Lobster Theremin, które działa od pięciu lat i prezentuje światu szerokie spektrum nurtów elektroniki – od brzmień house, po muzykę bassową, electro i różne odmiany techno.

W tym roku wypada 5. rocznica powstania Lobster Theremin i z okazji tych właśnie urodzin w warszawskim klubie Smolna odbędzie się specjalny showcase wytwórni z udziałem czwórki jej reprezentantów – na czele z właścicielem, Jimmym Asquithem. Poza nim, na głównej scenie wystąpią: DJ Seinfeld, Route 8 i nthng, a także Eltron, czyli jeden z rezydentów Smolnej.

Asquith Boiler Room Budapest x Lobster Theremin DJ Set

https://youtu.be/52qfbNbnfpc

DJ Seinfeld – U

Route 8 – I Can’t

nthng – It Never Ends

Z kolei na Patio można będzie usłyszeć również innych polskich artystów – wśród nich będą m.in. Deas, Sincz i Seb Skalski. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 10. lutego i rozpocznie się o godz. 23:30. Miejsce: Klub Smolna, ul. Smolna 38 Data: 10. lutego Start: 23.30 Więcej na: www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38

You may also like