To miejsce jest połączeniem poradni i czytelni psychologicznej z przytulną kawiarenką. To wyjątkowa przestrzeń na mapie Warszawy, o której powinien dowiedzieć się każdy! Kochani – poznajcie Dom Rozwoju.

Dom Rozwoju – jak powstał pomysł na wyjątkowe miejsce?

Dom Rozwoju został stworzony przez siostry Joannę Gruhn-Devantier i Alicję Gruhn. Joanna jest doświadczonym psychologiem, a Alicja eks-pracownikiem korporacji. Doświadczając w życiu trudnych sytuacji dziewczyny stwierdziły, że chcą zająć się pomocą osobom doświadczającym bólu i podjąć próbę edukacji ludzi, udowadniając, że w życiu nie trzeba radzić sobie ze wszystkim samemu. Tak powstał Dom Rozwoju. Spełnienie marzeń sióstr, stworzone z pasji do szerzenia wiedzy o wsparciu psychologicznym.

Dom Rozwoju – na czym polega idea miejsca?

Dom Rozwoju to poradnia psychologiczna połączoną z kawiarnią i czytelnią psychologiczną. Jej misją jest “odczarowywanie” wizyt u psychologa, poprzez przeniesienie ich w bardziej przyjazne warunki. Joanna i Alicja chcą uświadomić ludziom, że dbanie o zdrowie psychiczne i emocje jest tak samo ważne jak dbanie o ciało i kondycję fizyczną. W trakcie poszukiwań i przygotowań na swojej drodze dziewczyny spotkały wielu wspaniałych ludzi, którzy przyczynili się do powstania Domu Rozwoju. To najlepsi psychologowie, psychoterapeuci, coachowie i trenerzy grupowi. Dom Rozwoju to bogata oferta dla dzieci i dorosłych. Na miejscu będziecie mieć możliwość nauczenia się pracy nad emocjami, radzenia sobie ze stresem, wypaleniem zawodowym i wieloma innymi, istotnymi tematami.

Dom Rozwoju – gdzie go znajdziecie?

Dom Rozwoju znajduje się przy ulicy Narbutta w Warszawie. Lokal to mini-kawiarnia i 4 gabinety terapeutyczne, dwa łączone w większą salę. W Domu Rozwoju panuje przekonanie, że „terapia zaczyna się po przekroczeniu progu poradni”, dlatego od razu poczujecie tam ciepłą i kojącą atmosferę. Hol został zaprojektowany jako spokojna przestrzeń do refleksji. W Domu Rozwoju mile widziani są wszyscy szukający terapii, a także ci, poszukujący miejsca, w którym można odetchnąć od zgiełku dnia codziennego przy kawie, herbacie i pysznym cieście.

Poza spotkaniami z psychologami Dom Rozwoju organizuje również ciekawe warsztaty, szkolenia i wydarzenia powiązane z psychologią, komunikacją i emocjami. Dom Rozwoju to coś zupełnie innego niż wszystkie znane nam dotychczas miejsca. Warto tu zajrzeć i poznać ludzi, którzy za nim stoją!

Dom Rozwoju
ul. Narbutta 83 lok. U5
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 16.00
niedziela: zamknięte
Kontakt: 504 510 410

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany