Home MiejscaA to ciekawe! WIECZÓR W KLIMACIE MIĘDZYWOJENNEJ WARSZAWY

WIECZÓR W KLIMACIE MIĘDZYWOJENNEJ WARSZAWY

by admin

Czwartek to, jak wiadomo, mały piątek. Jeśli macie już dosyć klasycznych imprez i koncertów mamy dla Was ciekawą alternatywę. Co powiecie na wieczór w klimacie międzywojennej Warszawy? Może być naprawdę magicznie!

facebook/klubspatif

Woda Ognista – koktajl w stylu międzywojennej Warszawy

Na przyjemne rozpoczęcie czwartkowej zabawy proponujemy wizytę w jednym z, naszym zdaniem, najlepszych koktajl barów Warszawy, czyli Wodzie Ognistej przy ulicy Wilczej. Wnętrza są zachwycające i stylem nawiązują do dawnego klimatu Warszawy. Co więcej – aktualne menu drinkowe inspirowane jest prasą Warszawy z lat 20 – stych i 30 – stych! Wypijecie m.in. Szpicbródkę, Bal Gałganiarzy czy Gospodynię na Rauszu. Kunszt i wybitny smak barmanów sprawi, że z Wody Ognistej wyjdziecie naprawdę zadowoloni!

Fot. facebook/wodaognistabar

SPATiF – dancing w stylu międzywojennej Warszawy

Po wizycie w Wodzie Ognistej z pewnością będziecie już gotowi do dalszej zabawy! Kilka kroków dalej, w kultowym klubie SPATiF, o 20.00 startuje potańcówka, na której zagra Mała Orkiestra Dancingowa. Band pod dyrekcją Noama Zylbenberga zaprezentuje aranżacje przedwojennych utworów w stylizacji niemal identycznej z oryginałami. W czwartkowy wieczór w SPATiFie poczujecie się jak na prawdziwej międzywojennej potańcówce! Niezwykły klimat zapewni wam doskonały wieczór, który zapamiętacie na długo!

Jak wam się podoba plan na wieczór w stylu Warszawy międzywojnia? My już nie możemy się doczekać! Początek lutego będzie naprawdę wyjątkowy! Woda Ognista:

  Klub SPATiF:
 

Zdjęcie wyróżniające: Woda Ognista

 

You may also like