Dobrze znana warszawiakom Trattoria Rucola, słynąca z pysznej, chrupiącej pizzy i doskonałych włoskich past, doczekała się kolejnego lokalu. Od weekdnu możecie odwiedzać Rucolę przy ulicy Klimczaka w miasteczku Wilanów.

Trattoria Rucola w Wilanowie

Uczta dla podniebienia i dla oczu – z tym kojarzą się warszawiakom i turystom trzy dotychczasowe filie restauracji Trattoria Rucola, zlokalizowane przy ul. Kruczej, ul. Miodowej i ul. Francuskiej. Teraz pysznymi włoskimi smakami będą mogli cieszyć się również mieszkańcy Wilanowa!

W menu Rucoli znajdziecie zarówno znakomitą pizzę, jak i makarony, calzone, sałatki i tradycyjne włoskie desery. Karta przygotowana jest z myślą o klientach, którzy szukają smacznej propozycji na lunch 
w ciągu dnia, dla gości ceniących sobie dobre jedzenie i miłą atmosferę w porze kolacji, a także dla najmłodszych smakoszy.

Za menu w wilanowskiej restauracji odpowiada Francesco Pisani – młody, zdolny kucharz 
z Włoch specjalizujący się w połączeniu tradycyjnych włoskich smaków z nowoczesnymi trendami. Trattoria Rucola to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi – oprócz menu i kącika dziecięcego, lokal oferuje także weekendowe zabawy z animatorką.

Trattoria Rucola
ul. Klimczaka 1
Godziny Otwarcia:
poniedziałek – czwartek, niedziela: 12.00 – 22.00
piątek – sobota: 12.00 – 23.00
Rezerwacje: 790 345 790

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany