Choć Poznańska to ulica, która na brak knajp narzekać nie może, to jednak poznając Good Start Deli, zastanowicie się jakim cudem tak długo brakowało tu pysznej i zdrowej śniadaniowni! Nowy rok rozpoczęliście dietą? Dzięki temu stanie się ona przyjemnością. 

Instagram @goodstartdeli

Good Start Deli – świetny koncept śniadaniowy

Good Start Deli zaczyna dobrze już dzięki samemu wyborowi lokalizacji. Wszak Poznańska to ulica, która od lat nie przestaje być modna, przyciągając tłumy młodych ludzi głodnych nowych wrażeń, dań, imprez i drinków. Do niedawna brakowało tu tylko miejsca, w którym można zjeść dobre, pożywne i zdrowe śniadanie. Czasem, nawet mimo poimprezowego stanu, wcale nie mamy ochoty na tłuste pizze, hamburgery czy inne kacowe zachcianki. Czasem wstajemy z myślą, że czas zacząć zdrowo jeść, ale nie mamy pojęcia jak się do tego zabrać. Z pomocą przychodzi Good Start Deli, w którym zjecie świetne owsianki i jaglanki z przepysznymi dodatkami (masło orzechowe i karmelizowane banany – OMG!), a także wypijecie zdrowe i smaczne koktajle w kolorach, które od razu poprawią Wam nastrój.

Pyszne śniadanie możecie zjeść zarówno na wynos, jak i – mimo mikroskopijnej wielkości knajpy – w środku. Atmosfera jest przyjemna, a porcje w sam raz. Dzięki nim będziecie mieć energię naprawdę na długo, a to przyda się zwłaszcza w szare zimowe dni. 


Niestety odległość nie pozwoli nam jeść tu śniadań każdego dnia, ale do Good Start Deli będziemy wracać tak często jak to możliwe. Gratulujemy pomysłu i trzymamy kciuki za kolejne punkty!

Good Start Deli
ul. Poznańska 3

Godziny otwarcia: 
poniedziałek – piątek: 7.00 – 14.00
sobota: 8.00 – 14.00
niedziela: zamknięte

About The Author