Top 5: Pomysły na ten tydzień 10. – 14. grudnia

TOP 5: pomysły na ten tydzień. Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. MILONGA UNO | TANGO W SPATIFIE  czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie tygodnia niż lekcja tańca? TAK! Lekcja romantycznego tanga! W poniedziałkowy wieczór zajrzyjcie do SPATiFu na bezpłatną lekcję najbardziej zmysłowego tańca świata!
Data: 11. grudnia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT


2. MASTERS OF PHOTOGRAPHY: IRVING PENN 100 YEARS 
  Irving Penn to bezdyskusyjnie jeden z największych fotografów XX wieku. We wtorek, w Faktycznym Domu Kultury, dowiecie się ciekawostek o życiu i twórczości Artysty. Będzie bardzo ciekawie! Uwaga: event będzie odbywał się w języku angielskim!
Data:  12. grudnia
Start:  19.00
Więcej info: FB EVENT

3.  TAJEMNICE (BUCHWALD, DZIUBAK, NAJGEBAUER) – środek tygodnia to idealny moment na odrobinę rozrywki. W środowy wieczór wybierzcie się na impro do Resortu, gdzie na scenie zobaczycie wspaniałych i nieprzewidywalnych: Macieja Buchwalda, Krzysztofa Dziubaka i Pawła Najgebauera.
Data: 13. grudnia

Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

4. WARSZTATY KULINARNE “KONOPIE W KUCHNI” – już w czwartek w Warszawie odbędą się pierwsze w Polsce warsztaty kulinarne „Konopie w kuchni” w świątecznej wersji. Uczestnicy spotkania nauczą się przygotowania tradycyjnych, wigilijnych potraw serwowanych przez nasze babcie z wykorzystaniem żywności konopnej. 
Data: 14. grudnia

Start: 17.00
Więcej info: FB EVENT

5. AMERYKAŃSKI FILM REKLAMOWY / EUROSHORTS 2017 – Kinoteka zaprasza na przegląd najciekawszych amerykańskich filmów reklamowych włączonych do zbiorów Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku MoMA The Museum of Modern Art. Warto zobaczyć! Wstęp Wolny.
Data: 14. grudnia
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.

Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk Photography

About The Author