Już 17 grudnia kolejny Wege Bazar – Święta bez karpia vol. 4! W odwecie mrozom i szarej pogodzie, impreza ubarwi tę porę roku. Już w przyszły weekend w warszawskiej Klubokawiarni Medyka przy Oczki 1a będziecie mogli nie tylko rozgrzać się wegańskimi smakołykami, ale przede wszystkim nabyć przepiękne upominki dla bliskich. Wstęp wolny!

Wege Bazar – Święta bez karpia vol. 4

Podczas wegańskiej uczty, będzie można zjeść pierogi, produkty domowej kuchni, posmakować kuchni indyjskiej, zjeść burgera – a wszystko w wersji wegańskiej. Będzie to również doskonała okazja na uzupełnienie domowej spiżarni. Poza stoiskami gastronomicznymi, na odwiedzających będą czekać wystawcy lifestyle’owi. Nie zabraknie wegańskich: książek, gadżetów, kosmetyków oraz przede wszystkim ozdób świątecznych.

Szczęśliwi bez cukru

Podczas tej edycji zapraszamy na warsztaty Słodkie i Zdrowe Święta, które prowadzone będą przez organizację ,,Szczęśliwi bez cukru’’. Znane blogerki wykonają proste słodycze oraz ciasta bez cukru w charakterystycznych świątecznych smakach, które będzie można spróbować. Oprócz tego uczestnicy dostaną przepisy i wskazówki do bardziej świadomego odżywiania, a także sami wykonają słodycze, które zabiorą do domu i podarują najbliższym.

 Wege Bazar – Święta bez karpia vol. 4

Wege Bazar – Święta bez karpia vol.4 będzie idealnym miejscem na spędzenia dnia ze znajomymi, rodziną, przyjaciółmi. Nikt nie wyjdzie głodny i spragniony. Będzie magicznie!

Miejsce: Klubkawiarnia Medyka ul. Oczki 1a
Data: 17. grudnia
Godzina: 12.00 – 19.00


O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany