Świąteczna edycja targów WZORY będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich szukających niepowtarzalnych, pięknych przedmiotów do domu oraz oczywiście – prezentów dla najbliższych. Ponad 200 wystawców w zabytkowej przestrzeni Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy pokaże projekty wykonane w Polsce zarówno przez rzemieślników, jak i niewielkie manufaktury. 

Wzory na gwiazdkę – co będzie się działo?

Starannie wyselekcjonowani wystawcy pokażą projekty mebli, ceramiki, tekstyliów, plakatów i domowych akcesoriów wyposażenia wnętrz. 20 edycja to ponad 200 wystawców na czterech piętrach! Będzie się działo!Wszyscy, którzy szukają unikatowych, ręcznie robionych prezentów zaprosimy do strefy na drugim piętrze – tutaj znajdziecie prezenty dla całej rodziny: naturalne kosmetyki, biżuterię, akcesoria i duży wybór prezentów dla dzieci w każdym wieku. A jak już o maluchach mówimy – w specjalnej strefie będą czekać na nie świetne atrakcje, w tym m.in. przedstawienia Małego Teatru Ilustracji, warsztaty “Dzieci ulepszają codzienność”, live printing i wiele wiele innych! 

Wzory na gwiazdkę – PROday?

Czas na coś dla dorosłych. W sobotę, w ramach Wzorów,  odbędzie się PROday, czyli spotkanie biznesowo – networkingowe dla dostawców i odbiorców z branży wnętrzarskiej i projektowej, podczas którego dr Krystyna Łuczak-Surówka opowie o designie w czasie świąt. Kilka lat temu dr Krystyna Łuczak-Surówka postanowiła połączyć miłość do designu z miłością do zwierząt i przekuć je obie w dobro, jakim jest pomaganie – tak powstała akcja Design Dla Zwierząt.

Projektanci, firmy lub designerzy przekazują dla akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT swoje dary, które wystawiane są na aukcjach. W tym roku organizatorom przyświeca idea promowania adopcji starszych zwierząt – tych, które mają najmniejsze szanse na nowy dom. Fundacja Zwierzochron dostanie w tym roku 10% dochodu ze sprzedaży biletów – goście wraz z biletem otrzymają też przypinkę – cegiełkę akcji z portretem zwierzaka. Wspieramy całym sercem!

Miejsce: Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
Daty: 16. – 17. grudnia
Wstęp: 6/ 10 zł

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany