Już w najbliższy czwartek w Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommelierów odbędą się warsztaty poświęcone domowej produkcji składników koktajlowych Drink Up – edycja mikołajkowa!

Autor zdjęć: Łukasz Sawa / Ale Meksyk

Zapewne nie każdy z Was posiada w pełni wyposażony domowy barek. A wiecie, że najlepiej smakują koktajle, do których składniki przygotowuje się samemu? Już 7. grudnia możecie wyruszyć w podróż, podczas której zgłębicie wiedzę znaną tylko profesjonalistom. Dzięki niej będziecie mogli tworzyć w domu wyśmienite koktajle nie potrzebując przy tym zaopatrzenia się w kosztowne alkohole.

Autor zdjęć: Łukasz Sawa / Ale Meksyk

W PROGRAMIE WARSZTATÓW:

– mistrzowski welcome drink na bazie jednego alkoholu,
– wykład na temat sezonowości i wykorzystania ogólnodostępnych produktów,
– co to są tynktury, syropy smakowe, oleo saccharum,
– wspólne tworzenie półproduktów i komponowanie koktajli z ich wykorzystaniem,
– i coś do zabrania do domu, czyli prezenty do picia.

Degustacji przygotowanych przez uczestników koktajli towarzyszyć będzie food pairing, czyli przekąski dopasowane smakowo do drinków.

Autor zdjęć: Łukasz Sawa / Ale Meksyk

PROWADZĄCY:

Spotkanie poprowadzi Patryk Le Nart – założyciel Międzynarodowej Szkoły Barmanów i Sommelierów oraz Mojbar.pl. Wyszkolił tysiące polskich barmanów, wspomagał właścicieli otwierających najmodniejsze obecnie lokale, posiada największą prywatną kolekcję alkoholi w kraju.

Gościem specjalnym będzie Janusz Lemiesz – ekspert w tworzeniu kompozycji koktajlowych na bazie własnoręcznie przygotowanych półproduktów. Wieloletni praktyk i pasjonat barmaństwa. Zwycięzca polskiej edycji światowego konkursu barmańskiego World Class.

Autor zdjęć: Łukasz Sawa / Ale Meksyk

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ – Drink Up:

Miejsce: Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów / ul. Wspólna 65A w Warszawie
Data: 07. grudnia(czwartek) godzina 18:00
Cena: 249 zł/os. (tylko do końca listopada w cenie 199 zł)
Czas trwania: ok 3,5 godz.

KUP VOUCHER ONLINE.
Rezerwacji miejsca dokonać można także w sekretariacie szkoły (płatność gotówką) lub po uregulowaniu płatności przelewem (z dopiskiem „DrinkUp 07/12/2017”).

Autor zdjęć: Łukasz Sawa / Ale Meksyk

CZYM JEST DRINK UP:

Drink Up @MSBiS to cykl warsztatów koktajlowych dla każdego. Unikalna atmosfera wnętrz największej szkoły barmańskiej, prezentację produktów i technik barmańskich, z zabawą i kreatywnym zaangażowaniem uczestników spotkań. Jedyna w swoim rodzaju przestrzeń i profesjonalne zaplecze szkoleniowe w centrum Warszawy.

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów
ul. Wspólna 65A, 00-687 Warszawa
Tel: +48 22 425 54 66
Tel: +48 505 489 779
sekretariat@msbis.com

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany