Jak śpiewał Mieczysław Fogg – zimą w domu, latem na balkonie, a 2. grudnia w Kurażu! Tak, nowa miejscówka odpala gramofony!  A dokładniej zrobią to ich grający dżentelmeni Cocolino i Phil Jensky serwujący wyborny house. Wybieracie się?

Gramofon Gra – kto zagra?

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej soboty placków na Górskiego, dlatego niezmiennie zaznaczamy datę w kalendarzu i czyścimy trzewiki. Weźcie znajomych, kota, teściową i spędźcie z nami sobotni wieczór! Kto dla Was zagra?

COCOLINO – projekt założony w 2010 roku przez dwóch dj’i i producentów z Tychów, ich produkcje ukazały się nakładem wielu wytwórni zagranicznych m.in. Deeperfect records (Włochy), Surbeatz records (Urugwaj) System recordings (USA). W naszym kraju mogliście usłyszeć ich epki w Ponton Records oraz w jednej z najlepszej polskiej wytwórni wydającej odświeżone polskie utwory minionego wieku w nowych aranżacjach “The Very Polish Cut Outs”, dzięki temu Budka Suflera – Każdy swoje 10 minut ma (Cocolino edit) trafiła na playlisty radiowych stacji. W tym roku Cocolino podpisali kontrakt z wytwórnią z Holandii znaną i cenioną “Egothermia Records”, nakładem której ukaże się najnowsza epka z utworami “Red Velvet” oraz “Black Velvet”.

PHIL JENSKY – za talerzami stanął w bliżej nieokreślonym czasie, próbując swych sił w kawiarence internetowej, gdzie stawiał wszystkim kolejkę i nauczył rezydenta grać w texas pokera. Był współorganizatorem paru imprez cyklicznych, obejmujące szeroko pojęte gatunki muzyki cyrkowej oraz polskie country.

PS:
na hasło ANDRZEJ – promo przy barze!

Miejsce: Bar Kuraż
Data: 2. grudnia
Start: 20.00
Wstęp Wolny!

<

Zdjęcie wyróżniające: bogitw

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany