Święta to czas pomagania wszystkim tym, którzy w tym czasie naprawdę tego potrzebują. Nie zapominajmy więc o zwierzakach, im też coś się należy! 2. grudnia zajrzyjcie do Soho Factory, gdzie odbędzie się największy w Polsce kiermasz dla psów – Dog Day Festiwal!

Dog Day Festiwal – pomagamy zwierzakom

Każdy właściciel czworonoga będzie mógł przyjść ze swoim psem i zrobić mikołajkowo świąteczne zakupy. Można będzie wszystkiego spróbować i przymierzyć zanim podejmie się decyzję o zakupie. A asortyment będzie imponujący ponad 70 stoisk od pysznych karm, smakołyków, zabawek, legowisk, ubranek, gadżetów, przyrządów do higieny, usług, etc. Dodatkowo z racji świątecznego klimatu każdy właściciel ze swoim psiakiem będzie mógł zrobić zdjęcie z Mikołajem na ściance i wziąć udział w konkursie na najsympatyczniejszą parę dnia. Czy to nie brzmi słodko? 

Dog Day Festiwal – malujemy bombki dla psiaków

Okres świąteczny to czas kiedy staramy się być lepsi, pomagać innym, bardziej potrzebującym. Podczas wspierana będzie Fundacja Zwierzochron, która zajmuje się  opieką nad zwierzętami żyjącymi w schroniskach. Każdy w tym dniu może włączyć się w Akcję malowania bombek – za każdą pomalowaną bombkę firma Husse i Dolina Noteci przekażą 0,5 kg karmy dla zwierzaków, które jej potrzebują. Im więcej bombek  pomalujecie tym więcej karmy trafi do wybranych przez Zwierzochron schronisk. Do akcji włączyło się wiele znanych osób pomagającym od lat zwierzętom m.in. Agnieszka Włodarczyk, Agnieszka Mrozińska, Eliza Gwiazda, włączcie się i Wy! Warto pomagać!

Miejsce: Soho Factory
Data: 2. grudnia
Start: 10.00
Wstęp Wolny!

About The Author