Kulturalny weekend: 24. – 26. listopada

Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. JAZZ W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH  – w piątkowy wieczór czeka na Was kolejny wieczór z cudownym jazzem w Łazienkach. Tego wieczoru zagrają Mike Stern (gitara elektryczna), Łukasz Pawlik (instrumenty klawiszowe), Szymon Kamykowski (saksofony), Paweł Pańta (gitara basowa) i Cezary Konrad (perkusja). Naprawdę świetny sposób na rozpoczęcie weekendu!
Data: 24. listopada
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

 2. 15. FESTIWAL FILMÓW O TEMATYCE ŻYDOWSKIEJ – w piątek w Muzeum POLIN startuje Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej, który potrwa do 30. listopada. W programie ponad 40. filmów z całego świata – jest w czym wybierać! 
Data: 24. –  30. listopada

Start: 16.00
Więcej info: FB EVENT

3. NIECH ŻYJE KOMIKS! – w sobotę proponujemy coś dla fanów komiksów! W Państwowym Muzeum Etnograficznym odbędzie się druga edycja Targów “Niech żyje komis!”, podczas których czeka na Was mnóstwo atrakcji, w tym m.in. spotkania z autorami najlepszych powieści graficznych!
Data: 25. listopada
Start:
11.00
Więcej info: FB EVENT

4. AWANTURA MUZYKA JAZZOWEGO: KONCERT MICHAŁA URBANIAKA + SILENT DISCO – Festiwal Niewinni Czarodzieje trwa w najlepsze! Jednym z głównych punktów programu jest sobotni koncert wybitnego muzyka jazzowego – Michała Urbaniaka. Po występie artysty odbędzie się magiczne silent disco. Polecamy!
Data: 25. listopada
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

5. ANDRZEJKOWY TARG ŚNIADANIOWY  – w niedzielny poranek najlepiej dobrze się najeść! Wpadnijcie do Fortu Sokolnickiego na specjalną Andrzejkową edycję Targu Śniadaniowego! Będą pyszności od lokalnych producentów i restauratorów – wszystko, jak zwykle, na najwyższym poziomie!
Data: 26. listopada
Start:
9.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk Photography


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany