Prezenty do pokochania od Dawanda.pl. DaWanda.pl wystartowała z kampanią wizerunkową #handmadewprezencie z wykorzystaniem czterech filmów, w których twórcy i projektanci pokazują swoje pracownie oraz proces powstawania prezentu handmade.

4 pracownie, 4 twórców

W ramach filmowego cyklu świątecznego DaWanda odwiedziła cztery pracownie, czterech twórców w czterech odległych miastach Polski: złotnika w Gdańsku, siostry tworzące naturalne kosmetyki w Szczecinie, małżeństwo wykonujące ręcznie drewniane lampki dla dzieci z Krakowa oraz rodzinną pracownię kaletniczą pod Łańcutem. W każdej z pracowni powstał klimatyczny film, w którym zobaczycie misterny proces powstawania zupełnie innego produktu, potencjalnego prezentu dla bliskiej osoby: pierścionka zaręczynowego, naturalnego mydła, lampki królika do dziecięcego pokoju czy skórzanej torebki kobiecej wykonanej tradycyjną, kaletniczą metodą. W projekcie wzięli udział twórcy i marki sprzedający swoje produkty na platformie DaWanda.pl.

DaWanda.pl x PREZENTY DO POKOCHANIA: Pierścionek z akwamarynem od Arpelca z Gdańska

DaWanda.pl x PREZENTY DO POKOCHANIA: Mydło naturalne od Ministerstwa Dobrego Mydła ze Szczecina

DaWanda.pl x PREZENTY DO POKOCHANIA: Lampka dla dziecka od Little Lights z Krakowa

DaWanda.pl x PREZENTY DO POKOCHANIA: Torba od LadyBuqArt z Łańcuta

ROZMOWY CZWARTKOWE X DAWANDA

DaWanda.pl jest platformą internetową z prezentami, produktami handmade i pomysłami DIY. Na odwiedzających wirtualne butiki czekają unikalne i tworzone z pasją produkty z takich kategorii jak: moda, akcesoria, artykuły dziecięce, sztuka oraz wnętrza. DaWanda.pl to społeczność, która stoi w opozycji do masowej produkcji. Jest prawdziwym rajem dla osób, które cenią sobie indywidualny styl i odpowiedzialną konsumpcję oraz śledzą najnowsze trendy. I najważniejsze – DaWanda.pl to przede wszystkim twórcy, ich nietuzinkowe projekty.

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany