Home MiejscaBary i puby BOCCA BAR – RESTAURACJA, KTÓRA ODCZARUJE MORDOR?

BOCCA BAR – RESTAURACJA, KTÓRA ODCZARUJE MORDOR?

by admin

Bocca Bar to nowe miejsce przy ul. Postępu 14, w samym sercu warszawskiego Mordoru. Zjecie tu zarówno lunch, jak i wieczorną kolację – propozycje z menu stanowią idealne połączenie nowoczesnej fantazji z wysmakowaną tradycją. Czyżby biznesowa dzielnica Warszawy zyskała miejsce, którego pozazdrości jej reszta miasta?

Po godzinach, za długim barem z naturalnego drewna, będziecie mieli okazję spróbować nie tylko pysznego jedzenia, ale również autorskich koktajli. We wnętrzu Bocca Baru czeka również retro stół do bilarda, który niejednego zachęci do małej partyjki. We wnętrzu widać inspirację najlepszymi amerykańskimi i brytyjskimi lokalami – znajdziemy tu miękkie dywany, naturalne drewno, miedź, a także kamień. Ustawione blisko meble pokryte pudrowym welurem zestawione z kominkiem tworzą przytulny klimat. Całości dopełnia otwarta kuchnia, przy której można swobodnie usiąść i obserwować jak kucharze tworzą magię.Design jest naprawdę fenomenalny! Tutaj po prostu chce się być! Za konceptem Bocci stoją Dagna Preis-Przepiórska i Robert Przepiórski. 

Bocca, czyli usta – co proponuje Bocca Bar?

Kartę Bocci charakteryzuje przede wszystkim sezonowość produktów oraz naturalne składniki, dlatego będzie się zmieniać co 2-3 miesiące. Specjalnością knajpy są m.in. ekologiczny pstrąg źródlany z francuskim sosem beuree blanc; francuskie paté w formie delikatnego musu owiniętego w kindziuk z brioszką i dżemem z czerwonej cebuli, przegrzebek z musem ze słodkiej marchewki, anyżowym fenkułem wykończony pudrem z suszonych porów i grzybów. Bocca Bar sprawdzi się nie tylko podczas romantycznej kolacji, ale również szybkiego lunchu – restauracja proponuje bowiem super oferty w dni powszednie.

Dosyć o jedzeniu! Wróćmy do baru! Wszyscy dobrze wiedzą, że prawdziwe koktajle muszą mieć charakter, a takich w Bocca Barze nie brakuje. W karcie znajdziecie m.in. lekki i przyjemny Bocca cocktail, wpisujący się w atmosferę miejsca, pobudzający kawowo-herbaciany Wake Me Up, a także Good ol’ Roy inspirowany dwoma klasycznymi koktajlami – idealny dla wszystkich lubiących spędzać długie wieczory sącząc whisky przy kominku.

Bocca Bar to  miejsce, gdzie dobrze zjecie, napijecie się pysznych koktajli i weźmiecie udział w wydarzeniach kulturalnych. Dobry drink i muzyka na żywo? A może doskonały obiad w otoczeniu dzieł sztuki? Dla nas brzmi idealnie. Jeśli Wam również się podoba – koniecznie odwiedźcie Bocca Bar!

Bocca Bar ul. Postępu 14 Godziny otwarcia:  poniedziałek – czwartek, niedziela: 12.00 – 22.00 piątek – sobota: 12.00 – 00.00 Rezerwacje: 606 157 157

   

You may also like