Jak dobrze wiecie uwielbiamy wspierać zdolnych  polskich artystów, a że zbliżają się Gwiazdka – chcemy zaprezentować Wam coś naprawdę dobrego! Kal. to piękny, minimalistyczny kalendarz, stworzony przez Stasia Czarnockiego z Umiar Studio. To, czy Kal. trafi do produkcji, zależy tylko i wyłącznie … od Was! Jeśli – tak jak my – kochacie młodych i przezdolnych polskich projektantów, zajrzyjcie na KICKSTARTERA i wesprzyjcie Kala!

W czasach, gdy każdy z nas posiada milion aplikacji, które przypominają nam o najdrobniejszych sprawunkach, zapominamy o najprostszych i często najbardziej sprawdzonych rozwiązaniach  Kal. to minimalistyczny kalendarz, pasujący do każdego wnętrza. To projekt nie tylko piękny, ale również funkcjonalny – zapiszesz na nim wszystkie swoje plany i nie zapomnisz o żadnej ważnej sprawie! 

Jesteście fanami analogowych rozwiązań? A może chcielibyście na Święta podarować najbliższym coś naprawdę wyjątkowego ( i nie ogarniać tego na ostatnią chwilę ;P) ? Jeśli odpowiedź, na któreś z tych pytań brzmi TAK – odwiedźcie stronę Kal.’a na Kickstarterze i wesprzyjcie projekt!Kampania trwa tylko do najbliższego piątku, dlatego spieszcie się! Gwarantujemy, że nie będziecie żałować, a Przyjaciele i Rodzina będą zachwycieni!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany