Kulturalny weekend: 27. – 29. października

Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. WARSZAWSKI FESTIWAL CONRADOWSKI; “SMUGA CIENIA”  – to już ostatnia szansa, aby wziąć udział w wydarzeniu organizowanym w ramach Warszawskiego Festiwalu Conradowskiego. Na zakończenie spotkań będziecie mieli szansę zobaczyć film „Smugi cienia” w reżyserii Andrzeja Wajdy powstałej na podstawie opowiadania Josepha Conrada. Po seansie odbędzie się dyskusja z udziałem zaproszonych ekspertów.
Data: 27. października
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

2. SCHOTCH EGG CLUB & KLUB KOMEDIOWY W MIŁOŚCI – w sobotni wieczór czeka na Was kolejna impreza z cyklu “Schotch Egg Club”. W programie – improwizacja, muzyka i dobre drinki. Jak dla nas idealny plan na sobotę!
Data: 28. października
Start:
20.00
Więcej info: FB EVENT

3. TARG MIĘDZYNARODOWY NA ZOO MARKECIE – być może nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale w Warszawie studiuje coraz to więcej studentów z innych krajów.Targ Międzynarodowy na Zoo Markecie odbędzie się we współpracy z organizacją Erasmus Student Network. Na miejscu znajdziecie wielu utalentowanych wystawców z Polski i zza granicy. Będzie bardzo ciekawie i oryginalnie – wpadajcie!
Data: 28. – 29. października

Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

4. POKAZ FILMÓW WILHELMA SASNALA – jeden z najbardziej rozpoznawanych na świecie polskich autorów to twórca nie tylko wybitnych obrazów, ale również filmów. W najbliższy weekend będziecie mogli sprawdzić jego twórczość. Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązuje rezerwacja biletów (możecie zarejestrować się TUTAJ).
Data: 28. – 29. października
Start: 
12.30
Więcej info: FB EVENT

5. KINO KĘPA “THE SQUARE” – na koniec tygodnia, dla odmiany, proponujemy film. I to film nie byle jaki, bo “The Square” – komedię, opowiadającą o rozwiedzionym dyrektorem muzeum sztuki nowoczesnej stanie przed wielkim wyzwaniem podczas przygotowań do premiery najnowszej instalacji artystycznej. Film został wyróżniony Złotą Palmą w Cannes. Polecamy!
Data: 
29. października
Start: 
19.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk Photography

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany