TARGI KULINARNE WARSZAWSKI SMAK: Kolejna edycja targów kulinarnych warszawski Smak odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 22. października, w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy. Samo centrum Warszawy, piękne wnętrza i doskonałe jedzenie. Świetny pomysł na leniwą niedzielę.


TARGI KULINARNE WARSZAWSKI SMAK: Warszawski Smak istnieje na mapie Warszawy już od 5. lat.  Udział w wydarzeniu to okazja do spróbowania kuchni całego świata oraz zakupu produktów często niedostępnych na sklepowych półkach. Miła odmiana od codziennych zakupów w supermarketach i centrach handlowych. Najlepsza jakość i najlepsi producenci w jednym miejscu.

TARGI KULINARNE WARSZAWSKI SMAK: Podczas Targów Kulinarnych warszawski Smak spotkacie warszawskie restauracje, prezentujące kuchnie całego świata, spróbujecie pyszności zarówno wytrawnych, jak i słodkich, a także zrobicie zakupy u lokalnych producentów. Do tego na miejscu znajdziecie pyszną kawę, designerskie akcesoria kuchenne, a także pięknie wydane książŻi i magazyny kulinarne. Polecamy.

Miejsce: Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
Data: 22. października
Godziny działania: 11.00 – 19.00

About The Author