ZAADOPTUJ MNIE W SI – CHARYTATYWNIE DLA PSÓW: Biednym, bezdomnym psiakom trzeba pomagać zawsze, ale zwłaszcza w chłodne miesiące. W najbliższą niedzielę zajrzyjcie do Restauracji Si,  gdzie o 14.00 odbędzie się event poświęcony bezdomnym podopiecznym wolontariatu „Pies na zakręcie”.

ZAADOPTUJ MNIE W SI – CHARYTATYWNIE DLA PSÓW: Czego spodziewać się po wydarzeniu? O godzinie 14.00 odbędzie się wykład Katarzyny Bargiełowskiej dotyczący odpowiedzialnej adopcji oraz zagadnień związanych z adopcją psów po przejściach. Pani Kasia jest behawiorystką, trenerem, specjalistką od Terapii Zachowania Zwierząt Towarzyszących oraz założycielka Akademii 4 Łapy. Jest częstym gościem w mediach. Udzielała wielu porad w „Pytanie na Śniadanie”, „Onet.pl”, „TV Polonia”, Program „Przygarnij mnie”, Radio 4: „Jak poradzić sobie z psem po przejściach”, „Szczeniak w domu”.
Co dalej? Ok godziny 15.30 Kamil Nosel poprowadzi licytację na rzecz wolontariatu „Pies na zakręcie”, podczas której będziecie mogli licytować takie wspaniałości, jak szkolenie w akademii 4łapy, voucher do drukarni 4b, kolacja w restauracji Si – z 4-daniowym menu degustacyjnym, książka “Krok po Kroku z Robertem Sową” z autografem Autora, książka “I jak tu nie kochać psa” z autografem autorki Barbary Borzymowskiej czy książka “Mężczyźni mojego życia” z autografem autorki Katarzyny Dowbor.

ZAADOPTUJ MNIE W SI – CHARYTATYWNIE DLA PSÓW: Przez dwa tygodnie od najbliższej niedzieli w Resauracji Si będą wisiały zdjęcia zwierzaków do adopcji!

Miejsce: Restauracja Si
Data: 8. października
Start: 14.00

About The Author