TARGI SLOW FASHION W WARSZAWIE: Przed nami kolejna edycja popularnym targów mody Slow Fashion, promujących projektantów, twórców i designerów ruchu ‘slow. Targi Slow Fashion to ponad 200. wystawców z całej Polski, którzy zaprezentują premierowe kolekcje na jesień i zimę 2017/2018. Warto się wybrać – jesienno-zimowe propozycje projektantów naprawdę zachwycają!

TARGI SLOW FASHION W WARSZAWIE: Targi Slow Fashion zostaną podzielone na strefy: Premium, Casual, Street, Elegance oraz Kids. Po raz kolejny powstanie również Strefa Męska – przestrzeń dedykowana Panom, którzy w jednym miejscu znajdą ubrania, akcesoria, dodatki i usługi. ‘Slow’ to również powrót do natury, dlatego nie może zabraknąć na nich strefy Ciało z naturalnymi kosmetykami z lokalnych manufaktur oraz bezpłatnymi usługami. Na targach Slow Fashion nie zabraknie bezpłatnych atrakcji Placu Zabaw i Kreatywności. To tu rodzice z dziećmi znajdą inspirujące warsztaty, książki czy ubrania i akcesoria dla najmłodszych.

TARGI SLOW FASHION W WARSZAWIE: Slow Fashion to nie tylko zakupy! Osoby, które będą chciały poczuć się jak twórcy z pewnością ucieszy strefa #Warsztatownia, w której odwiedzający poznają działanie maszyn do szycia JUKI, uwiją kwiecisty wianek czy zaprojektują nadruk na tiszert czy torbę. Na gości czekać będzie również strefa upcyklingu ubrań. Zajęcia poprowadzi Karina Wacławik wspólnie z Factory. Ponownie odbędzie się akcja Vive Textile Recykling „Torba za torbę”. Za torbę nieużywanych już tekstyliów uczestnicy otrzymają ekotorbę projektu Mariusza Przybylskiego.Idea ‘slow’ to też zwrócenie uwagi na człowieka, jego godziwe wynagrodzenie i poszanowanie praw pracowniczych. Dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej na ten temat i wesprzeć organizacje dbające o te kwestie będą czekać wolontariusze z Fundacji La Strada. Targi Slow Fashion od początku wspierają inicjatywy, które działają na rzecz świadomości procesów w branży modowej.

Data: 30. września – 1. października
Miejsce: PGE Narodowy
Godziny: 11.00 – 19.00
Wstęp: 10 zł

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany