11. – 14. września

TOP 5: pomysły na ten tydzień. Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. SURFERS | WERNISAŻ FOTOGRAFII SZYMONA SZCZEŚNIAKA  wernisaż wystawy fotograficznej Szymona Szcześniaka SURFERS dzisiaj o 18.00 w galerii Fujifilm! SURFERS to kontynuacja projektu „Into the Wild” poświęconego ludziom żyjącym w kamperach. Tym razem będziecie mogli zobaczyć alternatywny styl życia w kontekście kultury surferskiej. Wstęp wolny!
Data: 11. września
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT


2. CONTROL X KINO POD CHMURKĄ
  przed nami kolejny wtorek, czas na kolejny film! Tym razem w Prochowni Żoliborz zobaczycie dramat biograficzny “Control” (2007), reż. Anton Corbijn, opowiadający o życiu wokalisty Joy Division. Wstęp wolny!
Data: 12. września
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

3. SMOLNA ON AIR – drugi sezon transmisji, które cieszą się nie tylko ogromną frekwencją przed telewizyjnymi odbiornikami, ale również na parkiecie w klubie. Spotkania w środku tygodnia w niezobowiazującym gronie i z jasnym przekazem: elektroniczna muzyka i wspólny taniec jako perfekcyjne antidotum na wszystko.
Data: 13. września
Start: 21.30
Więcej info: FB EVENT

4. WYSTAWA “60 WARSZAWSKICH JESIENI” – w roku jubileuszowym 60. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień” w Galerii „Kordegarda” wyjątkowa wystawa pt. „60 Warszawskich Jesieni”, która prezentuje plakaty Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej z lat 1956–2017. Wystawa, której kuratorem jest Piotr Dąbrowski, potrwa do 1 października.
Data: 14. września
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

5. NIEMOC LIVE W REJSIE –  w czwartek w klubie Rejs zagra zespół Niemoc – to elektroniczno-gitarowe trio z Zielonej Góry, znakomite połączenie sennej, lekko egzotycznej atmosfery z wyraźnymi wpływami new wave’u i post-punka.
Data: 14. września
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany