SMOLIK//KEV FOX W MUZYCZNYM OGRODZIE ISKRY: Już w najbliższy czwartek, 8.września, w letnim ogrodzie Iskry wystąpi projekt dwóch wyjątkowych artystów czyli SMOLIK i KEV FOX .


SMOLIK//KEV FOX W MUZYCZNYM OGRODZIE ISKRY: Ich koncert będzie częścią i zarazem zwieńczeniem wakacyjnego cyklu muzycznego, którego partnerem jest marka Lech Premium. Tego koncertu nie można przegapić! Gwarantujemy Wam, że będziecie bawić się fantastyczny, a iskry będą latać w powietrzu!

SMOLIK//KEV FOX W MUZYCZNYM OGRODZIE ISKRY: KIM SĄ ARTYŚCI?
To dwie wielkie  indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika – znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa – brytyjskiego songwrittera. Obecnie SMOLIK//KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Płyta od czerwca 2017 ma status platynowej. W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.
Start: 20.00

Wstęp WOLNY!

About The Author