Burakowska 14 – Zakończenie Sezonu: Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy… Ostatnie dwa dni – najbliższa środa i piątek – przy Burakowskiej 14 uświetnią nie tylko koncerty czy pokazy filmów z muzyką na żywo, ale również wspólny toast na zakończenie udanego sezonu. Trzeba przyznać – działo się!

Burakowska 14 – Zakończenie Sezonu: Projekt Burakowska co weekend zaskakiwał innowacyjnymi projektami i interesującymi przedsięwzięciami dla odbiorcy w każdym wieku – bawić się tu mogły grupy przyjaciół, zakochani, a także rodziny z dziećmi. Co Burakowska 14 przygotowała na ostatnie 2 dni w sezonie? Poznaj PLAN na środę i piątek 30. sierpnia i 1. września:

Burakowska 14 – Zakończenie Sezonu: ŚRODA, 30. SIERPNIA: 

W środowy wieczór wpadnijcie na Burakowską na świetny koncert „What a wonderful place” zespołu wokalnego EMotivo i kwartetu smyczkowego Smooth Quartet. Dzięki nim od godz. 20:00 posłuchacie znanych utworów muzyki rozrywkowej i filmowej w zupełnie nowych, nieoczywistych aranżacjach! Wystarczy wymienić tu kompozycje: „Moon River”, „Can’t Help Falling in Love”, „What a Wonderful World”, „Libertango”, „Dni, których nie znamy”, „New York, New York”. Nie zabraknie również muzycznych niespodzianek! Wpadajcie koniecznie!

Burakowska 14 – Zakończenie Sezonu: PIĄTEK, 1. WRZEŚNIA:

W piątek o 20:00 będziecie mogli zainaugurować weekend muzycznymi przeżyciami. Wszystko za sprawą recitalu duetu Simple Tales. Duet tworzą saksofonista Szymon Nidzworski i pianista Aleksander Dębicz, którzy po raz pierwszy spotkali się ze sobą w studiu nagraniowym, gdzie bez żadnego przygotowania zarejestrowali kilkanaście całkowicie spontanicznych improwizacji. Tak powstałe utwory artyści zamieścili w Internecie. Był to dla muzyków punkt wyjścia do skomponowania pełnego programu. Tuż po koncercie na zakończenie wieczoru zagra DJ jean, który słynie z łączenia gatunków takich, jak: nu jazz, house i trip hop.

W piątek będziecie mieli również okazję po raz ostatni przekroczyć próg Laterna Magica i zanurzyć się w klasyce filmów niemych przy akompaniamencie mistrzowskiego tapera. W pożegnalnej edycji wydarzenia zobaczycie aż pięć obrazów: „The haunted House” (1921), „Hard luck” (1921), „Charlie i Fatty bawią się” (1914), Charlie królem” (1914) oraz „Our wife” – film z 1931 roku z niezapomnianym duetem, Laurelem & Hardym. Seanse potrwają od godz. 19:00 do 20:00.

Wstęp na wszystkie wydarzenia kończące sezon na Burakowskiej 14 jest WOLNY!


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany