Home MiejscaA to ciekawe! OTWARCIE BULWARÓW WIŚLANYCH: RAVE NAD WISŁĄ

OTWARCIE BULWARÓW WIŚLANYCH: RAVE NAD WISŁĄ

by admin

Otwarcie Bulwarów Wiślanych: Rave nad Wisłą

Z okazji otwarcia nowego odcinka Bulwarów Wiślanych Muzeum nad Wisłą i innogy zapraszają na Rave nad Wisłą – tańce pod gołym niebem przy dźwiękach muzyki electro, krzyku mew i szumu wiślanych fal.

Wraz z otwarciem ostatniego brakującego odcinka bulwarów – przy ulicy Karowej – warszawiacy będą mogli już bez ograniczeń spacerować i jeździć na rowerze brzegiem Wisły aż do Mostu Gdańskiego, a także odwiedzać Muzeum nad Wisłą. Muzeum, w którym trwa wystawa „140 uderzeń na minutę. Kultura rave i sztuka w latach 90. w Polsce” oraz jego Partner innogy zapraszają na zabawę taneczną w klimacie lat 90., nawiązującą do tradycji nadwiślańskich rave’ów, które odbywały się na okolicznych barkach. To właśnie twórcy podziemnej sceny techno w Polsce byli odkrywcami imprezowego potencjału tego miejsca, który dziś dzięki zagospodarowaniu bulwarów zostanie w pełni wykorzystany.

W Amfiteatrze przy bulwarach swoje sety DJ’skie zagrają intrygujący artyści współczesnej sceny klubowej: Filip Lech, Earth Trax i Andre Anturium (Poly Chain b2b Facheroia), na żywo wystąpi zaś weteran warszawskiego rave’u – Karol Su/ka z projektem Escape From Warsaw. Po zmierzchu, deski tarasu plenerowego przed Muzeum zamienią się w scenę światła innogy. Pomiędzy setami tanecznymi Muzeum nad Wisłą wraz innogy zapraszają na chwilę odpoczynku do strefy relaksu.

Muzeum nad Wisłą filia Muzeum Sztuki Nowoczesnej będzie otwarte w piątek do godziny 22.00. Wstęp na wystawę w rytmie tańca, jest darmowy. Po koncercie w amfiteatrze, Barka zaprasza do siebie. Z okazji zmiany imienia patrona bulwarów na bulwary im. gen. George’a Smitha Pattona, grupa medialna ZPR – operator bulwarów wiślanych przygotowuje od soboty 12 sierpnia do wtorku 15 sierpnia Festiwal Kuchni i Kultury Amerykańskiej.

Szykuje się gorący długi weekend na bulwarach wiślanych, a wśród przygotowanych bezpłatnych atrakcji dla wszystkich odwiedzających bulwary znajdą się: gry i zabawy plenerowe, animacje dla dzieci organizowane przez Park Rozrywki Julinek, malowanie twarzy, mini disco, warsztaty kulinarne, warsztaty fotograficzne, zajęcia sportowe, a także DJ i zespoły na żywo. Operator bulwarów zaprasza każdego dnia do punktów gastronomicznych, gdzie każdy znajdzie coś smacznego. Warto spędzić długi weekend z całą rodziną na bulwarach wiślanych bo przez cały sezon tu właśnie bije serce stolicy FB.com/tubijesercestolicy.

Współpraca: ZPR – operator bulwarów, sobota 12 – wtorek 15 sierpnia – Festiwal Kuchni i Kultury Amerykańskiej.

PROGRAM w AMFITEATRZE

Piątek 11 sierpnia godz.16-18.00 – Filip Lech godz.18-20.00 – Earth Trax godz.20-23.00 – Andre Anturium (Poly Chain b2b Facheroia) godz.23-24.00 – Escape From Warsaw (LIVE)

Od godziny 17.00 do 23.00 zapraszamy na wieczorną edycję Targu Śniadaniowego przy Muzeum nad Wisłą, a po koncercie na barKę (skwer im. Tadeusza Kahla) na „Dunno #33 edycja RATS”.

Wydarzenie na stronie Muzeum: http://artmuseum.pl/pl/wydarzenia/rave-nad-wisla

You may also like