31. lipca – 3. sierpnia

TOP 5: pomysły na ten tydzień. Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. KLUB KOMEDIOWY X PROCHOWNIA ŻOLIBORZ  Buchwald/Buchwald to sceniczne spotkanie z człowiekiem. A właściwie z ludźmi. Z różnymi ludźmi w ciele jednego człowieka. Ciekawymi? Dziwnymi? Smutnymi? Nijakimi? To już zależy od publiczności i kosmosu. Maciej Buchwald ​– komik, reżyser filmowy, scenarzysta, członek grupy Teatru Improwizowanego Klancyk ​– wciela się w różne postaci, improwizując ich historie na podstawie sugestii publiczności. Wszystko na żywo, bez scenariusza i solo!
Data: 31. lipca
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT


2. WARSZAWIACY ŚPIEWAJĄ (NIE)ZAKAZANE PIOSENKI –
jak co roku, akcja muzyczna z udziałem Orkiestry Warszawy oraz Chóru Warszawiaków organizowana przez Muzeum Powstania Warszawskiego w ramach obchodów 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wstęp wolny!

Data: 1. sierpnia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

3. NAGROBKI + TRUPA TRUPA | LADO W MIEŚCIE – Lado w Mieście 2017 vol. 5 w czwartek na Placu Zabaw nad Wisłą! Lado w Mieście to festiwal muzyki alternatywnej organizowany przez Stowarzyszenie Plan B we współpracy z niezależną wytwórnią Lado ABC. Zagrają zespoły: Trupa Trupa i Nagroki. Wstęp wolny! 
Data: 3. sierpnia
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

4. TRENINGI BIEGOWO SIŁOWE W POMOST 511 –treningi biegowe nad Wisłą dla wszystkich miłośników sportu, biegów, doskonałej formy i sylwetki! W każdy czwartek po pracy plenerowe treningi siły przeplatane elementami biegowymi – ćwiczenia są połączeniem wysiłku wydolnościowego, intensywnych interwałów i elementów zwiększającą mobilność ruchową. Wszystkie ćwiczenia są opracowane tak, aby każdy mógł je wykonać – dla początkujących, jak i trenujących już fanów biegów.
Data: 3. sierpnia
Start: 18.30
Więcej info: FB EVENT

5. CYGAN NA NOCNYM MARKECIE – w czwartek na nocnym markecie wystawa Cygan Art. Młoda artystka łączącą w swoich pracach realizm z elementami graficznymi. Obrazy ręcznie malowane farbami akrylowymi na płótnie. Patrząc na wszystkie prace ciężko jednym słowem określić ich tematykę, jednak każdą z nich na swój sposób jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Przyciągają wzrok swoją barwną kolorystyką, ciekawą kompozycją oraz różnorodnością. 
Data: 3. sierpnia
Start: 17.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.

Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany