Kulturalny weekend: 21. – 23. lipca

Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. KINO KĘPA NA DACHU „Z INNEGO ŚWIATA”   – podczas kolejnej odsłony Kina Kępa na Dachu będziecie mieli szansę obejrzeć film “Z innego świata” opowiadający o dziewczynie z małego miasteczka, ktora – z braku innych możliwości – angażuje się w małżeństwo, które nie do końca jej odpowiada.
Data: 21. lipca
Start: 20.45
Więcej info: FB EVENT

2. OTWARCIE WYSTAWY 140. UDERZEŃ NA MINUTĘ  – no kochani! Takiej wystawy jeszcze u nas nie było! Już w sobotę rusza wystawa „140 uderzeń na minutę”, która ukazywać będzie związki pomiędzy kulturą rave a sztuką współczesną w Polsce w latach 90. 
Data: 22. lipca
Start: 11.00
Więcej info: POST WARSAWHOLIC

3. GRAND BAZAR TARGI MODY – powiedzmy sobie szczerze – każdy dzień jest dobry na zakupy. A już w tę sobotę w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy czekać na Was będą świetne targi modowe, na których będziecie mogli znaleźć super ciuchy od polskich marek i projektantów!
Data: 22. lipca
Start: 
11.00
Więcej info: FB EVENT

4. PRZYGODA NA MDM-IE – kolejna odsłona gry miejskiej z nagrodami, podczas której będziecie musieli m.in. rozwiązać zagadki związane z historią MDM-u. Do tego piknik i cała masa atrakcji dla najmłodszych uczestników! Wpadajcie całymi rodzinami będzie super!
Data: 22. lipca
Start:
12.00
Więcej info: FB EVENT

5. JAZZ NAD WISŁĄ: JAZZPOSPOLITA – urodzinowy weekend Cudu nad Wisłą zostanie zakończony świetnym jazzowym koncertem Jazzpospolitej, podczas którego premierę będzie miała nowa płyta zespołu – “Humanizm”. Doskonały pomysł na zakońćzenie tygodnia! 
Data: 
23. lipca
Start: 
19.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk Photography


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany