Widzimy się na Podwórku: Kto z Was nie tęskni za czasami, kiedy cały wolny czas spędzało się na podwórku i nigdy nie było mało? Kiedyś nie było szans na nudę, a gry i zabawy nigdy nie miały końca! Klasy, guma, piłka, przygody na drabinkach – zabawa mogła trwać i trwać. Dzięki Burakowskiej 14 będziecie mieli okazję wrócić do tych wspomnień – już w niedzielę, 16. lipca,  zajrzyjcie do B14 na sąsiedzki festiwal gier podwórkowych – widzimy się na podwórku!!!

Fot. www.adamburakowski.pl

Widzimy się na Podwórku: Burakowska 14 to stare postindustrialne hale na styku Śródmieścia, Żoliborza, Woli, łączące w sobie szereg inicjatyw: artystyczny bar Romy Gąsiorowskiej OtW-arte Latem, Barber Garage Maćka Wróblewskiego, pokazy filmowe w Laterna Magica oraz Teren Otwarty, w którym odbywają się wystawy i wydarzenia kulturalne. Ale nie tylko! To również podwórko, które zaczyna tętnić sąsiedzkim, miejskim życiem… Czas na letnią odsłonę tego miejsca!

Fot. www.adamburakowski.pl

Widzimy się na Podwórku: W niedzielę, 16 lipca w godz. 12:00-18:00, Burakowska 14 zaprasza okolicznych mieszkańców i sąsiadów, rodziny z dziećmi i pupilami, znajomych i przyjaciół na wyjątkowe spotkanie na swoim podwórku. Tego dnia będzie na Was czekać moc atrakcji sportowych tj. siatkówka plażowa, miniboisko do piłki nożnej, tor do gry w bule i badminton. Oprócz tego znajdziecie na miejscu specjalny podręcznik podwórkowy, który przypomni uczestnikom gry i zabawy sprzed lat – na terenie podwórka znajdzie się 30 instrukcji różnych gier i zabaw tj. klasy, skakanie w gumę, berek kucany, zbijany, ciuciubabka, chodzi lisek koło drogi czy ślimak. Starsi będą mogli przypomnieć sobie swoje dzieciństwo, a młodsi poznają na nowo magię podwórkowych historii.

Fot. www.adamburakowski.pl

Wpadajcie na Burakowską 14 już 16. lipca
godz.: 12.00 – 18.00
Więcej info: FB EVENT

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany