Smolna Patio: W tym tygodniu na nowo otwartym patio Smolnej czeka na Was moc ciekawych wydarzeń! Sprawdźcie szczegóły, będzie się działo!

 

WTOREK (27/06): KINO NA PATIO: CINEMA PARADISO “AMY”

We wtorkowy wieczór na Patio Smolnej będziecie mieli okazję zobaczyć doskonały dokument opowiadający o Amy Winehouse. Wspaniały i poruszający film o wielkiej artystce i pogubionym człowieku. Dodatkowo tego wieczoru odbywać się będzie przegląd muzyki filmowej Posłuchacie muzyki z największych filmowych produkcji lat 60, 70, 80, 90 i ’00, a także poznać bliżej muzykę filmów Tarantino czy Jima Jarmuscha. Czad!
Start: 19.00

ŚRODA (28/06): WARSAW BOULEVARD TV

To już dziewiętnasta transmisja Warsaw Boulevard, odbywająca się na Patio w każdą środę. Stream trwa między 22.00 a 2.00, dlatego warto wbić się wcześniej, aby od początku cieszyć się świetną muzą i mieć więcej czasu na zabawę Wstęp FREE! Zagrają dla Was m.in. Gigi, Larix i Adam Sadam,
Start: 22.00

CZWARTEK (29/06): CZWARTKOWY APEROL

Czwartkowy Aperol – i wszystko jasne! W ten prawie weekendowy wieczór Patio zaprasza na aperolową zabawę z doskonałą muzyką w tle. Świetny pomysł na czil po ciężkim tygodniu. Całą noc Aperolek za 14 zł!
Start: 19.00

PIĄTEK (29/06): SMOLNA: GRAMY JAK DAWNIEJ 

To będzie impreza inaugurująca Sezon Letni! Rozpoczęcie będzie zacne, bo będą to urodziny rezydenta Smolnej – Simon Mattson – który uwielbia zabawę z muzyką i całonocne tańce z Wami. W tym celu pojawi się śmietankę polskiej sceny muzycznej, która – jak mało kto – czuje, czym są takie pojęcia jak ‘summer vibes’, ‘deep’ i ‘house’a
Start: 23.30

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany