#DoKoncaLata: W samym sercu Pola Mokotowskiego, w miejscu dawnych kas basenów SKRY  powstało nowe miejsce o nazwie #DoKoncaLata. #DoKoncaLata to bar z food truckowym zapleczem, który w letnie dni ma nawiązywać stylistyką do hiszpańskich beach barów, a w nocy sprawić, by odwiedzający mogli bawić się i szaleć się aż do białego rana.

#DoKońcaLata posiada 2 przestronne bary, zadaszony parkiet, przestrzeń do posiedzenia i poleżenia oraz ogromny taras, który będzie adaptowany na potrzeby większych eventów. To nowa gorąca miejscówka, w której będziecie chcieli spędzać czas w letnie dni i wieczory. Zapowiada się kolejna ciekawa miejscówka w Warszawie! My beach barom zawsze mówimy TAK, dlatego nie możemy doczekać się otwarcia!!! Dobre info dla rodziców z dzieciakami: do końca czerwca przed lokalem powstanie plac zabaw dla dzieci! Dzięki temu wakacyjne dni w ##DoKoncaLata będziecie mogli spędzać z całą rodziną! 

Zapamiętajcie nazwę #DoKoncaLata, bo w tym roku usłyszycie ją nie raz! Miejscówka startuje już w ten WEEKEND!!! Widzimy się przy barze!

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek 12.00-23.00
Piątek – Niedziela 10.00 – do ostatniego gościa

About The Author