5. – 8. czerwca

TOP 5: pomysły na ten tydzień. Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. OUTDOOR COMEDY SUCKS!? już dzisiaj o 20:00  w ramach cyklicznych, co poniedziałkowych spotkań, kolejne występy komików ze Stand-Up Polska w Iskrze! Na scenie zagoszczą dobrze Wam znani, przez wszystkich lubiani i przekomiczni: Piotrek Szumowski oraz Jasiek Borkowski. Wstęp wolny!
Data: 05. czerwca

Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

TOP 5: POMYSŁY NA TEN TYDZIEŃ

2. CAROL RAMA. GRZECZNOŚĆ JEST WSZYSTKIM  – w niedawno otwartym Muzeum nad Wisłą odbędzie się spotkanie z Cristiną Mundici z Archivio Carol Rama, która opowie o twórczości Carol Ramy. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim. Po wykładzie odbędzie się projekcja filmu „Carol Rama, more and even more” w reż. Simone’a Pieriniego.
Data: 6. czerwca

Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

TOP 5: POMYSŁY NA TEN TYDZIEŃ

 

3. WIECZÓR KRÓTKICH GIER – w środę na Placu Zabaw improwizatorzy zrealizują na scenie odgórne założenia poszczególnych gier. Czasami będą rozmawiać tylko pytaniami lub prezentować w jednej scenie kilkanaście różnych emocji i gatunków filmowych wybranych przez osoby z widowni. Czasem wplotą w sceny kwestie z kieszeni, czyli zdania wcześniej napisane przez publiczność, wyrecytują improwizowany wiersz w nieznanym sobie języku, albo nagle będą musieli przeistoczyć się w postać o niecodziennych cechach… Przedstawienie oparte o popularny program Whose line is it anyway.
Data: 7. czerwca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

TOP 5: POMYSŁY NA TEN TYDZIEŃ

4. TRENINGI FITFAZA – Pomost 511  zaprasza na  treningi biegowo-siłowe. Zajęcia poprowadzi instruktor Maciej Szczepaniak – dietetyk oraz trener personalny. Ćwiczenia będą opierać się na FitFaza Method, opracowanej właśnie przez Maćka. Polega ona na połączeniu wysiłku wydolnościowego z intensywnymi interwałami i elementami zwiększającymi mobilność ruchową. Trening podzielony będzie na dwa moduły – pierwszy, bazujący na bieganiu i nastawiony na budowanie wydolności i motoryki oraz drugi, nastawiony na budowaniu siły poprzez ćwiczenia kalisteniczne, korzystające z obciążenia własnego ciała.
Data: 8. czerwca
Start: 18.30
Więcej info: FB EVENT

TOP 5: POMYSŁY NA TEN TYDZIEŃ

5. KONCERT ANTIDOTUM  – w czwartek w Prochowni Żoliborz zagra zespół Antidotum. Grupę tworzą fantastyczne dziewczyny: Maria Mencwel, Zuzanna Zawadzka i Zuzanna Filipek. Dziewczyny tworzą bardzo autorską muzykę, swoje poetyckie teksty śpiewają w hipnotyzującym dwugłosie, który uzupełniają magicznym, nieco mrocznym instrumentalem. W efekcie otrzymujemy delikatne, melancholijne melodie, które wzruszają i kołyszą słuchacza. Inspirują się artystami takimi jak Daughter, Bon Iver, Aurora i Florence & The Machine, Ralph Kamiński, Sorry Boys i Leski.
Data: 8. czerwca 
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

TOP 5: POMYSŁY NA TEN TYDZIEŃ

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: POMOST 511


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany