Koncert Amber Run w Niebie

Will Jones, Joe Keogh, Tom Sperring i Henry Wyeth – to właśnie ta czwórka przyjaciół tworzy brytyjski zespół rocka alternatywnego Amber Run, którego występ na żywo będziecie mogli zobaczyć już 21 października w Niebie! Bilety są już w sprzedaży!


For a moment I was lost

W 2014 r. Amber Run wydał trzy minialbumy: „Noah”, „Spark” oraz „Pilot”. Rok później na półki sklepowe trawiła pierwsza pełna płyta Amber Run zatytułowana „5AM”. W 2016 r. został opublikowany drugi album zespołu „For a moment I was lost”. Jak sami mówią o swoim najnowszym krążku For a moment I was lost „Postanowiliśmy wrócić do podstaw. Obdarliśmy naszą muzykę z niepotrzebnych ozdóbek. O ile pierwsza płyta była zbiorem piosenek napisanych w młodości, nasze najnowsze utwory są efektem pracy grupy dojrzałych mężczyzn”.


Amber Run

Poznali się podczas studiów prawniczych na Uniwersytecie w Nottingham, lecz edukacji nie zdążyli ukończyć, gdyż miłość do brudnych, alternatywnych brzmień gitarowych zwyciężyła w tej nierównej walce. Ich wybór okazał się słuszny, już pierwsza pełna płyta zespołu została fantastycznie przyjęta. Opiniotwórczy portal Pitchfork napisał o  albumie „5AM”: „(…) nowy powiew świeżości na alternatywnej scenie gitarowej”. Również niedawno ukazany krążek „For a Moment, I Was Lost” dla Easy Life Records szturmem wdarł się na listę TOP 50 albumów w Wielkiej Brytanii na początku roku.

Koncert Amber Run w Niebie przekona Was o sile tego zespołu. Możecie być pewni, że wycisną z Was więcej łez i emocji, niż Alt-J czy Kodaline, których Amber Run supportowali podczas wielkiej trasy po Stanach Zjednoczonych w roku 2014.

Info

Data: 21 października 2017
Otwarcie drzwi: 20.00
Start: 21.00 
Miejsce: NIEBO, Nowy Świat 21
Wydarzenie na Facebooku: Koncert Amber Run w Niebie

Bilety

Bilety dostępne na Biletomat.pl – bilety online, ebilet.pl, Eventim.pl, Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży Empik, Media Markt oraz Saturn. Ceny: 49 zł / 59 zł / 69 zł

About The Author