WEEKEND NAD WISŁĄ: PLAC ZABAW I BARKA: 26. – 28. maja

PIĄTEK * 26 MAJA * IMPREZA * Niedźwiedź na Barce * BARKA * 22:00

W piątek 26. maja, na zamknięcie tygodniowego otwarcia Placu Zabaw, wpadnijcie na imprezę ze znanym i lubianym Niedźwiedziem. “Niedźwiedź…” to soundsystem grający ze zmienną częstotliwością od ponad dziesięciu . Jego cechą charakterystyczną jest rozpiętość stylistyczna, kompletna nieprzewidywalność i wybuchowa energia wynikająca ze sporej dozy improwizacji i reakcji na klimat na parkiecie. Niedźwiedź wystąpi na Barce w składzie: Envee & Ros – płyty, Dominik Trębski – trąbki, Wojtek Sobura – bębny
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT


PIĄTEK- SOBOTA * 26-27 MAJA * TARGI JEDZENIOWE * Slow Market Nocą * PLAC ZABAW *

O dobre jedzenie nocą nie jest łatwo. Wie o tym każdy, kto doświadczył nocnego powrotu na głodzie przez miasto. Jeśli jesteś w potrzebie lub po prostu chciałbyś zjeść coś pysznego nocą z przyjaciółmi, w najlepszej lokalizacji nad Wisłą, mamy coś dla Ciebie. Po raz pierwszy w historii nadwiślańskich przygód zapraszamy Was na Slow Market na Plac Zabaw nad Wisłą w wydaniu nocnym. Będziecie mogli pałaszować do 4.00! Imprezka plus jedzenie – dla nas MISTRZ!
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

SOBOTA * 27 MAJA * IMPREZA * Komitet Obrony Disco * BARKA 

KOD – Komitet Obrony Disco, znany z NIEBA,  po raz pierwszy na Barce! Gospodarze KOD-u – Kovvalsky, Pitti Schmitti i ich specjalny gość MKO – zapraszają na pierwszą odsłonę swojego gorącego cyklu na otwartym powietrzu. Spodziewajcie się klasyki disco, zapomnianych perełek, nowych produkcji czerpiących z przepastnej historii gatunku i odrobiny house’u rodem z Paradise Garage.
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

SOBOTA-NIEDZIELA * 27-28 MAJA * TARGI JEDZENIOWE * Slow Market Dniem * PLAC ZABAW * 12:00 – 20:00

Slow Market to wielokulturowy targ kulinarny, dzięki któremu poznasz smaki z całego świata. Przez dwa dni zapraszamy na jedzenie, które zadowoli nawet najwybredniejszych smakoszy. Odwiedźcie w ten weekend Plac Zabaw nad Wisłą i spędźcie przyjemny czas z rodziną i przyjaciółmi. Wpadnijcie na obiad lub na przekąskę, zjeść coś, co już znacie lub spróbować nowych, zaskakujących i nieoczywistych smaków w nadwiślańskiej atmosferze, na świeżym powietrzu. Tutaj spotykają się blogerzy, kucharze amatorzy i restauratorzy, serwujący najlepsze potrawy na ciepło i na zimno. Czekamy na Was, podano do stołu!
Czas trwania: 12.00 – 20.00
Więcej info: FB EVENT

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany