Cassius x Iskra Pole Mokotowskie x T-Mobile Electronic Beats – 20. maja

ISKRA Pole Mokotowskie oraz T-Mobile Electronic Beats zapraszają na ekskluzywny występ didżejski Cassius już w najbliższą sobotę!!!

Myśląc o kultowych przedstawicielach francuskiej sceny elektronicznej na myśl przychodzi kilka oczywistych nazwisk na czele z Daft Punk, kolektywem Air, Tim Paris czy Etienne de Crecy, ale do tej grupy zaliczyć również możemy  duet Cassius, który odpowiedzialny jest za kilka bardzo znanych i chwytliwych sztosów tj. „Feeling For You” z 1998(!) roku, “La Mouche”, „I’m a Woman” czy jeszcze pachnące świeżością „I Love u so” z 2011 roku.

Cassius: występ w Warszawie
Klub ISKRA Pole Mokotowskie przy pełnym wsparciu i współpracy T-Mobile Electronic Beats zapraszają Was na długo wyczekiwany i ekskluzywny występ w formule didżejskiej – jednego z najpopularniejszych i uznanych francuskich przedstawicieli sceny elektronicznej – Cassius, który ostatnio znów stał się aktywnym i pełnoprawnym uczestnikiem na klubowej scenie.Hubert ‘Boom Bass’ Blanc-Francard & Philippe ‘Zdar’ Cerboneschi, bo tak naprawdę nazywają się twórcy tej supergrupy, stworzyli jeden z najważniejszych projektów we francuskiej muzyce tanecznej! Poznali się w 1988 roku pracując razem w studiu nagrań ojca Huberta, który był wówczas jednym z czołowych paryskich producentów muzycznych! Wspólnie wyprodukowali albumy dla MC Solar i współpracowali nad projektem Zdar’a “Le Funk Mob”. Tym razem zadanie jest jeszcze trudniejsze, bo zadowolenie i zaspokojenie muzycznych potrzeb społeczności klubowej ISKRA Pole Mokotowskie, a wszystko to spoczywać będzie na barkach „Zdara”, który do stolicy Polski przyjedzie z torbą pełną hitów i szlagierów. 

T-Mobile Electronic Beats
T-Mobile Electronic Beats to projekt, który kocha dobrą muzykę. Przez ostatni rok działania w Polsce zdążył stać się integralną częścią najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju, a w ciągu nadchodzących miesięcy jeszcze mocniej zachwyci fanów dobrych brzmień. Debiut Gorillaz w Polsce, Cassius w Warszawie, Moodyman na Audioriver, Gold Panda podczas Tauron Nowa Muzyka Katowice to tylko niektórzy twórcy, którzy wystąpią w naszym kraju za sprawą T-Mobile Electronic Beats na własnych wydarzeniach czy na scenach współtworzonych z najciekawszymi polskimi festiwalami.

Zajrzyjcie na www.electronicbeats.pl
Bilety:
I Pula: 29 pln
II Pula 39 pln
III Pula 49 pln

*

About The Author