Wreszcie ruszyła, długooczekiwana, sprzedaż biletów do siedziby głównej Muzeum Warszawy na Rynku Starego Miasta! 11 zmodernizowanych zabytkowych kamienic i nowa wystawa główna “Rzeczy warszawskie” już od 26. maja będą otwarte dla publiczności.

Bilety są już dostępne są na stronieMUZEUM WARSZAWY oraz w kasach oddziałów: Muzeum Warszawskiej Pragi i w Centrum Interpretacji Zabytku.

Podczas weekendu otwarcia 26-28 maja 2017, Muzeum zaplanowało wiele atrakcji takie, jak m.in. wieczorne projekcje, pokazy świetlne na kamienicach czy koncert Sinfonii Varsovii.
Każdy, kto odwiedzi Rynek Starego miasta w ten weekend, będzie miał szansę zobaczyć część wystawy “Rzeczy warszawskie”, która wyjdzie na Rynek 🙂 My już widzieliśmy odnowione Muzeum Warszawy i musimy Wam powiedzieć, że naprawdę warto się tam wybrać! Sztuka, architektura i niesamowita atmosfera Starego Miasta. SUPER!

KONKRETY:

26. maja
bilety bezpłatne na konkretne godziny dostępne są TUTAJ,w Muzeum Warszawskiej Pragi i w Centrum Interpretacji Zabytku: 21.00 – 2.00
27. i 28. maja 
wejście płatne: bilety na konkretne godziny dostępne na stronie www i w oddziałach: Muzeum Warszawskiej Pragi i Centrum Interpretacji Zabytku: 10.00 – 19.00

About The Author