5. – 7. maja

Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. KINO KĘPA: “ŚMIERĆ LUDWIKA XIV” – już w piątkowy wieczór kolejne wydarzenie z cyklu Kino Kępa. Tym razem będziecie mieli okazję zobaczyć francuski film biograficzny “Śmierć Ludwika XIV”, w reżyserii Albert Serra, który opowiada o schyłku życia Króla Słońce.
Data: 5. maja
Start:
19.00
Więcej info: FB EVENT

2. SEN NOCY LETNIEJ WRACA NAD WISŁĘ – Targi Smak Nocy Letniej wracają nad Wisłę! W tym roku działać będą od piątku do niedzieli (w sobotę i niedzielę również w trakcie dnia!) aż do końca września. Smaki i aromaty z całego świata we wspaniałej nadwiślańskiej atmosferze. Czego chcieć więcej! Smak Nocy Letniej wraca na całego!
Data: 5. – 7.  maja
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

3. OTWARCIE SEZONU: TARG ŚNIADANIOWY NA ŻOLIBORZU  –  w najbliższy weekend wraca ukochany przez Warszawiaków Targ Śniadaniowy na Żoli! Temperatura ma przekraczać 20 stopni, więc mamy nadzieje, że deszcz poczuje powagę sytuacji i odejdzie daleeeko! Przecież nie ma nic lepszego niż śniadanko w słońcu!
Data: 6. maja
Start:
9.00 – 16.00
Więcej info: FB EVENT

4. WIDOWISKO WESELE – “Wesele” to ogromna niezależna produkcja teatralna realizowana  przez nowatorski Teatr Pijana Sypialnia. 100 artystów – aktorów, muzyków i tancerzy – spotyka się na jednej scenie i odgrywa spektakl, który na długo zostanie Wam w pamięci!
Data: 7. maja
Start:
17.00
Więcej info: FB EVENT

5. MUSICAL IMPROWIZOWANY W  KLUBIE KOMEDIOWYM – kolejny musicalowy spektakl improwizowany, który zaskoczy niejednego z Was. Zero scenariusza – aktorzy idą na żywioł i tworzą dla Was niesamowite historie i piosenki. Jeśli nigdy tego nie przeżyliście – wybierzcie się koniecznie!
Data:
7. maja
Start:
20.00

Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany