Home WydarzeniaKoncerty GWIAZDY POLSKIEJ MUZYKI NA ORLEN WARSAW GAMES JUŻ NIEDŁUGO!

GWIAZDY POLSKIEJ MUZYKI NA ORLEN WARSAW GAMES JUŻ NIEDŁUGO!

by admin

Agrykola

22. kwietnia

Największa Impreza Biegowa w Polsce, czyli ORLEN Warsaw Marathon oraz towarzyszące jej Warsaw Orlen Games, czyli otwarty dla wszystkich rodzinny piknik pełen rozrywek i gwiazd polskiej muzyki odbędzie się już 22. kwietnia na warszawskiej Agrykoli!

Podczas imprezy wystąpią artyści, którzy są również pasjonatami sportu. Na scenie zobaczycie między innymi Natalię Nykiel, która na muzyczny rynek weszła naprawdę mocnym krokiem. Charakterystyczny wizerunek, intrygujące teksty oraz niebanalne kompozycje muzyczne sprawiają, że Natalia Nykiel to obecnie najgorętsze nazwisko na polskiej scenie muzycznej. Mimo nieregularnego trybu życia pamięta, aby dbać o kondycję – regularnie pływa i jeździ na rowerze. Nie zabraknie również Sarsy – wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów, która w sporcie docenia fakt, że ma on wpływ nie tylko na ciało ale również na umysł, będąc przy okazji świetną zabawą i możliwością do poznania fajnych ludzi.

Na imprezie towarzyszącej ORLEN Warsaw Marathon nie mógłby nie pojawić się Jacek Mezo Mejer, na co dzień szybkiego biegacza amatora z rekordem życiowym w maratonie na poziomie 2 godzin i 48 minut. Artysta nie ukrywa, że sport jest istotny w jego życiu i ma niebagatelny wpływ na jego twórczość.

Imprezę zwieńczy występ Varius Manx z Kasią Stankiewicz, która, jak sama twierdzi, nie wyobraża sobie życia bez sportu. Artyści zagrają hity, które zna chyba każdy z nas. Zapowiada się fantastyczna zabawa!

Wydarzenie stratuje o godzinie 11.00, a wstęp jest WOLNY!

You may also like