Po czasie spędzonym przy świątecznym stole na pewno chętnie ruszycie w miasto w poszukiwaniu słońca i kulturalnych wydarzeń. Międzypokoleniowe śniadanie na świeżym powietrzu, filmy nieme z muzyką na żywo, otwarcie motocyklowego sezonu i wystawa plakatów polskich artystów to tylko niektóre poświąteczne propozycje Burakowskiej 14, która powoli  otwiera podwórkowy sezon.

FILOZOFIA NA ŚNIADANIE – Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę” i Burakowska 14 zapraszają Was na śniadanie filozoficzne z okazji Międzynarodowego Dnia Solidarności Międzypokoleniowej. Wspólny stół i wspólne śniadanie stanie się przestrzenią rozmowy, pretekstem do znajdowania siebie nawzajem. Spotkanie będzie miało niezobowiązującą formułę.  Gwarantujemy świetną atmosferę w trakcie wspólnego przygotowania śniadania i żywej dyskusji o starości i młodości. Wstęp wolny! 
Data: 22. kwietnia
Start: 12:00

Więcej info: FB EVENT

11.03.2017, Warszawa, Burakowska 14. Fot. www.adamburakowski.pl

DON’T F#CK UP!!!  | MOTORCYCLE OPEN SEASON 2017 – BARBER GARAGE B14 to długo wyczekiwane miejsce dla prawdziwych facetów z nadmiarem adrenaliny poruszających się na swoich ukochanych dwóch kółkach! W garażu będziecie mogli zająć się swoimi motocyklami, odwiedzić Body Art Studio, a oprócz tego wyśmienici barberzy zajmą się Waszym brodami i zarostem! Jeśli będziecie spragnieni wysiłku, możecie zajrzeć do siłowni. Nie zabraknie również dobrze zaopatrzonego baru chłopaków z Six Cocktail’s, dzięki któremu będziecie mogli się czymś schłodzić, bo atmosfera będzie naprawdę gorąca! Wstęp wolny! 
Data: 22. – 23. kwietnia
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

WYSTAW SIĘ NA SŁOŃCE. WIOSENNA GALERIA PLAKATU WALL – BEING – już 28. kwietnia Teren Otwarty przy Burakowskiej 14 zaprasza na wystawę prac artystów reprezentowanych przez wall-being. Z okazji wiosny wiosenną selekcję plakatów 16 ilustratorów: Izy Dudzik, Eweliny Dymek, Justyny Frąckiewicz, Jana Kallwejta, Agaty Królak, Kingi Offert, Magdaleny Pankiewicz, Magdy Pilaczyńskiej, Paprotnik Studio, Sabiny Samulskiej, Przemysława Sokołowskiego, Jagody Stączek, Strzechy Design, Sunday is Monday, Beaty Śliwińskiej, Anny Światłowskiej. Jan Kallwejt tworzy markę kontrowersyjnych i prześmiewczych t-shirtów Dziedzic Pruski, a jego charakterystyczny styl znają czytelnicy The New York Timesa, New Yorkera, The Independent czy WIRED. Wystawa potrwa do 7. maja.
Data: 28. kwietnia – 7. maja
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany