WYSPA,
ul. Burdzińskiego 5


LOWBLOW, czyli PONIŻEJ PASA – autorski projekt Diany Grabowskiej, z którą możecie się spotkać w sobotę 25. marca w kawiarni WYSPA! Będziecie mieli okazję porozmawiać z Dianą, wyhaftować własny głos sprzeciwu wobec dyskryminacji, upamiętnić to zdjęciem i przy okazji spędzić czas w artystycznym środowisku.

Projekt “Poniżej Pasa”, dotyczy problemu dyskryminacji ze względu na płeć. Diana próbuje walczyć z utartymi już stereotypami, z którymi spotykamy się na co dzień i często nie wiemy nawet jak na nie reagować. W projekcie biorą udział zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy zostali zaskoczeni tekstem “poniżej pasa” i chcą podzielić się swoimi doświadczeniami. Spotkanie jest akcją społeczną, które przybiera formę happeningu. Jedyne co musicie ze sobą przynieść to gacie a organizatorzy zadbają o resztę!

W sobotę, uczestnicy warsztatów udostępniają swoje majtki i doświadczenia, na których wspólnie wykonają wybrane hasła w formie napisu, wyhaftowanego, czy naniesionego inną trwałą metodą plastyczną.

” Wstydź się…”, “Ładna a mądra”, ” Fajne, jak na dziewczynę”. Już gdzieś to słyszeliście? No właśnie! Dlatego to event dla wszystkich, którzy nie mogą już spokojnie słuchać tych luźno wypowiadanych słów. Chodźcie podzielić się swoimi przemyśleniami!

Warsztaty kończą się dokumentacją zdjęciową, a zdjęcia publikowane są na:
Instagramieinstagram.com/lowblow.ponizejpasa/
F
acebooku: facebook.com/ponizejpasa/

Więcej info: FB EVENT

About The Author