NOCE I DNIE,
ul. Burakowska 14

17.03.2017, Warszawa, Burakowska 14. Fot. www.adamburakowski.pl

 

Coś na idealnego na początek wiosny? Ryby i owoce morza – są lekkie i niesamowicie zdrowe. Od 24 do 26 marca Noce i Dnie proponują streetfoodową odsłonę pysznej nadmorskiej kuchni. Ryby, krewetki, ośmiorniczki – w pierożkach, w zupie, a nawet w burrito! Nie od dzisiaj również wiadomo, że „Rybka lubi pływać”, dlatego czeka na Was również bardzo długi i dobrze zaopatrzony bar.  Klimat dopełni muzyka. Wieczorami parkiet rozgrzewać będą: Burn Reynolds i Porządne Dziewczyny. Nie zabraknie również pokazów filmowych – Laterna Magica!


RYBKA LUBI PŁYWAĆ –  na chwilę przeniesiecie się w świat przepysznej nadmorskiej kuchni! 10 stoisk wzbogaci swoje menu o kolejne tematyczne propozycje. Kto odważy się spróbować wszystkich? Eat on the Street zaserwuje niezwykłe burrito z wołowiną i krewetkami. „Octopusburger”, czyli gwiazda tematycznego menu Buła i Spóła to propozycja dla burgerowych entuzjastów. Idealnie wysmażona wołowina, ośmiorniczki baby i sos paprykowo-miętowy – to kolejny kandydat na „must eat” weekendu. Kociołek pysznej zupy rybnej z sumem będzie czekał na Was na stoisku Restauracja Borpince. Pitaya przygotuje kalmary w piwie z imbirem i trawą cytrynową, a Pizza lunga wypiecze włoską pizzę frutti di mare.
Data: 24. – 26. marca
Start:
19.00
Więcej info: FB EVENT

PORZĄDNE DZIEWCZYNY – w sobotę rusza  cykl Chilli Stage, który będzie regularnie pojawiać się w programie na Burakowskiej 14 i zadba o Wasze spragnione dobrej muzyki dusze. Na pierwszy ogień idą Porządne Dziewczyny!
Data:
25. marca
Start:
20.00
Więcej info: FB EVENT

NIEME FILMY Z MUZYKĄ NA ŻYWO – LATERNA MAGICA – pokazy filmowe. Seanse: sobota, niedziela o 19:00 i 20:00. Wstęp wolny! W sobotę na ekranie: 19:00 BUSTER KEATON „Hard Luck”, LAUREL & HARDY „Helpmates”, CHARLIE CHAPLIN „Charlie jako dozorca”, 20:00 – CHARLIE CHAPLIN „Charlie i Józef są rywalami”, CHARLIE CHAPLIN „Charlie i Mabel na wyścigach”, BUSTER KEATON „The Goat”, a niedzielę 19:00 – LAUREL & HARDY „Me and My Pal”, LAUREL & HARDY „County Hospital”, BUSTER KEATON „The Playhouse”, 20:00 – CHARLIE CHAPLIN „Jego muzyczna kariera”, LAUREL & HARDY „Them Thar Hills”, CHARLIE CHAPLIN „Charlie i Mabel na spacerze”
Data:
25. – 26. marca
Start:
19.00
Więcej info: FB EVENT


 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany