Wyjątkowa niespodzianka dla użytkowników TIDALA! Wszystkie osoby korzystające z platformy, mogą zapoznać się z pierwszym dokonaniem projektu Nergala i Johna Portera – Me And That Man już teraz, czyli na tydzień przed jego oficjalną premierą. Album Songs Of Love And Death.

Me And That Man to projekt stworzony przez Nergala i Johna Portera. Ich wspólna płyta, zatytułowana Songs Of Love And Death ukaże się na całym świecie 24. marca 2017 roku nakładem angielskiej firmy Cooking Vinyl (za dystrybucję w Polsce odpowiada Wydawnictwo Agora). Użytkownicy TIDALA mogą jednak posłuchać całego albumu przedpremierowo już teraz!

Album dostępny jest pod linkiem: TIDAL/ SONGS OF LOVE AND DEATH

Nergal i John Porter zaprosili do zespołu również uznane na polskim rynku nazwiska: Wojtka Mazolewskiego (bas i kontrabas) oraz Łukasza Kumańskiego (instrumenty perkusyjne). Z kolei jeden z singli – Cross My Heart and Hope to Die, powstał przy współpracy z Czesławem Mozilem, Kevem Foxem i Piotrem z Figo Fagot. Album grupy składa się z 14 utworów będących mieszanką bluesa, rocka i alternatywy, a wśród swoich inspiracji twórcy wymieniają takich artystów, jak Johnny Cash, Nick Cave, Mike Ness czy Tom Waits. Do tej pory Adam Nergal Darski, wokalista metalowego zespołu Behemoth, znany był z dużo bardziej ekstremalnych projektów. Grupa Me And That Man, którą współtworzy z Johnem Porterem, ukazuje zupełnie nowe oblicze artysty.

Wcześniejszy dorobek Nergala dostępny jest w serwisie TIDAL pod linkiem: TIDAL / NERGAL

John Porter to z kolei postać niezwykle zasłużona dla polskiej sceny muzycznej, na której jest obecny jest już od blisko 40 lat. Dlatego też śmiało można go nazwać weteranem polskiej muzyki rockowej. Oprócz licznych dokonań solowych na swoim koncie ma również współpracę z takim artystami jak Kora, Marek Jackowski czy Anita Linpicka.

Jego dotychczasowy dorobek artystyczny można znaleźć w serwisie TIDAL pod linkiem: TIDAL / JOHN PORTER

 
###
TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 46 krajach z katalogiem ponad 40 milionów piosenek oraz ponad 130 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany