17. – 19. marca

 

Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. KOLEJKA PO MIĘSO | NOCE I DNIE – w najbliższy weekend swój raj na ziemi znajdą mięsożercy! „Kolejka po mięso” to kolejne kulinarne wydarzenie na Burakowskiej 14. Słyszeliście (a może nawet pamiętacie!) o kolejkach po mięso, które ciągnęły się w nieskończoność? Kiedyś był to jeden z najtrudniej dostępnych produktów, na który obowiązywał system kartek. Na szczęście w ten weekend kartek nie będzie. A mięsne menu potrwa aż trzy dni!
Data: 17. – 19. marca
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT


2. TARGI WINYL I KSIĄŻKA W MIŁOŚCI  – już w sobotę w Miłości targi Winyl i Książka. To spotkanie antykwariuszy, sklepów płytowych i prywatnych kolekcjonerów zrzeszonych z projektem Tysiące Winyli. Każdy znajdzie coś wyjątkowego! 
Data: 17. marca
Start:
12.00
Więcej info: FB EVENT

 

3. SŁODKI WARSZAWSKI SMAK – specjalna tym razem słodka edycja targów kulinarnych Warszawski Smak juz w niedzielę w Znajomi Znajomych! Ciasta i ciasteczka, słodkości, food porn i dużo cukru dla tych, którzy nie są na diecie. Zdrowe słodkości bez cukru dla tych, którzy dbają o linię a mają ochotę na coś słodkiego: od batoników po granole czy masło orzechowe. Warszawskie cukiernie, restauracje i lokalni producenci serwując wszystko co ze słodkim związane. Miody, syropy, słodkie konfitury i przetwory. Kawa i herbata od najlepszych producentów, bo ciastko bez nich nie smakuje tak samo. Niespodzianki!
Data: 19. marca
Start:
12.00
Więcej info: FB EVENT
4. FASHION IN WARSAW WIOSNA – wiosenna edycja targów polskiej mody, Fashion in Warsaw już w najbliższą sobotę w Kinoteka PKiN! Wyjątkowe zakupy u polskich projektantów. Jak zawsze będzie czekać na Was około 50 wyjątkowych wystawców z rzeczami jednymi w swoim rodzaju! Zimowe wyprzedaże i jesienne nowości! Na targach znajdziecie: ubrania, biżuterię, dodatki, kosmetyki, polski design. Wstęp bezpłatny!
Data: 19. marca
Start: 
12.00
Więcej info: FB EVENT

5. OPROWADZANIE PO WYSTAWIE GORDONA PARKSA  – w niedzielę, w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta, odbędzie się kuratorskie oprowadzanie Joanny Kinowskiej po wystawie Gordona Parksa: Aparat to moja broń. Wstęp w cenie biletu! 
Data: 12. marca
Start:
12.15
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.

Więcej ciekawych wydarzeń znajdziecie w naszym KALENDARZU!

 Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk
<

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany