NOCE I DNIE,
ul. Burakowska 14

18.02.2017, Warszawa, Burakowska 14. Fot. www.adamburakowski.pl

W najbliższy weekend swój raj na ziemi znajdą mięsożercy! „Kolejka po mięso” to kolejne kulinarne wydarzenie na Burakowskiej 14. Słyszeliście (a może nawet pamiętacie!) o kolejkach po mięso, które ciągnęły się w nieskończoność? Kiedyś był to jeden z najtrudniej dostępnych produktów, na który obowiązywał system kartek. Na szczęście w ten weekend kartek nie będzie. A mięsne menu potrwa aż trzy dni! Targi Kulinarne to nie wszystko – w piątek w Terenie Otwartym odbędzie się kolejny wernisaż – tym razem młodej artystki, Pauliny Eleryk, a w sobotę już tradycyjnie Nieme Filmy z muzyką na żywo! 

KOLEJKA PO MIĘSO – weekend na Burakowskiej tym razem w wersji dla mięsożerców! Pitaya przygotuje „Dê tái chanh”, czyli kozinę po wietnamsku, restauracja Borpince uraczy Was „Debreceni marhatokány”, czyli duszonymi paskami wołowiny z warzywami i kiełbasą,  a Eat on the Street szykuje mięsną ucztę złożoną z trzech różnych rodzajów mięsa pulled pork, a także wołowiny i kurczaka z wyjątkowymi meksykańskimi sosami. Za to Ganesh Ursynów stawia na baraninę! Wodzić na pokuszenie będzie też Buła i Spóła, która przygotowała wiosenną odsłonę swojego burgera. Szykujcie się na porządną sycącą ucztę pełną smaków i aromatów, a przede wszystkim mięsa, mięsa i mięsa!
Data: 17. – 19. marca
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

 

ART SHOW | PAULINA ELERYK – w piątek w Terenie Otwartym odbędzie się kolejny wernisaż – tym razem młodej artystki, Pauliny Eleryk. Kolekcja nosi tytuł „Phases”. Paulina Eleryk tworzy obrazy abstrakcyjne, głównie farbami arylowanymi na płótnie. Bawi się różnymi technikami nakładania farb uzyskując ciekawe i niebanalne efekty. Często wykorzystuje również takie materiały jak folia czy chrom w sprayu. “Phases” to kolekcja prac, która została stworzona przez artystkę w ciągu ostatniego roku. Każdy z obrazów symbolizuje etap, fazę lub wspomnienie. Uciekanie od przewidywalności, dążenie do przejścia w przyjemniejszy stan, być może właśnie w bardziej kolorową i ciekawszą fazę to główne przekazy skierowane do odbiorcy sztuki Pauliny Eleryk. 
Data: 17. marca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

NIEME FILMY Z MUZYKĄ NA ŻYWO – LATERNA MAGICA – pokazy filmowe. Seanse: sobota, niedziela o 19:00 i 20:00. Wstęp wolny! W sobotę na ekranie: BUSTER KEATON „Neighbours”, FLIP I FLAP „Oranges and Lemons”, CHARLIE CHAPLIN „Charlie pielęgniarzem”, CHARLIE CHAPLIN „Charlie jest tatusiem”, CHARLIE CHAPLIN „Charlie królem”, a niedzielę BUSTER KEATON „The Haunted House”, BUSTER KEATON „Hard Luck”, CHARLIE CHAPLIN „Charlie i Fatty bawią się”, CHARLIE CHAPLIN „Charlie królem”, LAUREL & HARDY „Our Wife”
Data: 18. – 19. marca
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT


 

11.03.2017, Warszawa, Burakowska 14. Fot. www.adamburakowski.pl

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany