10. – 12. marca

 

Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. ZUPA | NOCE I DNIE – weekend na Burakowskiej z zupą w roli głównej! Chyba mało kto nie lubi zupy! Macie swoją ulubioną? Ostatnio szturmem nasze podniebienia zdobywają zupy o egzotycznym smaku, wyglądzie, czy dodatkach, ale nawet te dobrze znane potrafią nas mile zaskoczyć. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak smakuje jedna z najstarszych wietnamskim zup to sprawdźcie propozycję Pitaya, która przygotuje dla Was wietnamską zupę „Pho”. Dodatkowym zaskoczeniem będzie zupa z ryżem i szerszeniem morskim – kto spróbuje? 😉
Data: 10. – 12. marca
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT


2. TARGI NIEZALEŻNYCH WYTWÓRNI MUZYCZNYCH VOL. 2  – w sobotę odbędą się drugie targi niezależnych wytwórni muzycznych w ramach cyklu ‘Wydawcy’, nowego projektu Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.  Projekt Wydawcy ma przybliżyć Wam postawy twórcze odzwierciedlające ewolucję oraz stan polskiej sceny niezależnej.
Data: 11. marca
Start:
15.00
Więcej info: FB EVENT

 

3. VINTAGE DAY W KINIE LUNA – wielkimi krokami zbliża się wiosna! Wietrzymy szafy i chowamy grube swetry – już w sobotę Wiosenna Edycja Targów Mody Vintage w Kinie Luna! Będzie lekko, kwieciście i kolorowo. O selekcję wiosennych kolekcji zadbają najlepsze sklepy vintage z całej Polski.
Data: 11. marca
Start:
12.00
Więcej info: FB EVENT4. NIEDZIELNA FIFKA W MIŁOŚCI – niedzielna Fifka w Miłości! Po bardzo udanej pierwszej edycji powraca turniej w Fifę ♥ Duży ekran, dwa pady, na barze piwo i przystawki! Pary losowane są na miejscu. Gra odbywa się systemem pucharowym. Zapisy w Miłości tuż przed startem turnieju.
Szykujcie się na prawdziwe emocje!

Data: 12. marca
Start: 
18.00
Więcej info: FB EVENT

5. KINO W NIEBIE  – kolejna kinowa niedziela w NIEBIE w towarzystwie urzekającej Audrey Hepburn, w ekranizacji powieści Trumana Copote. Jedna z najbardziej znanych i uwielbianych historii miłosnych zagości na niebiańskim ekranie! “Śniadanie u Tiffany’ego”, czyli arcydzieło udekorowane fenomenalną muzyką przypłynie księżycową rzeką, aby umilić Wam zakończenie tygodnia.
Data: 12. marca
Start:
20.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.

Więcej ciekawych wydarzeń znajdziecie w naszym KALENDARZU!


 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany