Home WydarzeniaKulturalnie CREATIVE MIKSER #14 – PRZESTRZENIE KREATYWNE

CREATIVE MIKSER #14 – PRZESTRZENIE KREATYWNE

by admin

CENTRUM KREATYWNOŚCI ul. Targowa 56

PATRONAT WARSAWHOLIC

Creative Mikser to cykliczne spotkania networkingowe organizowane przez British Council i Miasto Stołeczne Warszawa. Każde spotkanie poświęcone jest innemu zagadnieniu sektora kreatywnego. 14. edycja wydarzenia poświęcona będzie przestrzeniom kreatywnym i  ich usytuowaniu w rewitalizowanych przestrzeniach.

creative_mikser14.cdr

Podczas spotkania będziecie mogli, wspólnie z innymi uczestnikami i zaproszonymi gośćmi, zastanowić się jakie funkcje powinny spełniać centra kreatywne, przyjrzeć się wypróbowanym modelom biznesowym i porozmawiać o tym, jak budować takie miejsca z poszanowaniem społeczności lokalnej, przyszłych użytkowników i inwestorów. Wskazówek dotyczących zbudowania kreatywnego huba i wspierającej go społeczności opowiedzą:

  • Michał Olszewski – Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy
  • Ewa Ayton – Dyrektorka Departamentu Kultury i Sztuki w British Council w Polsce
  • Justyna Lach – Concordia Design
  • Magdalena Heliasz – Print Control, Małe Studio 
  • Will Mercer – The Trampery (Londyn), który podzieli się doświadczeniami z rynku brytyjskiego.

Creative Mikser to fantastyczna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i poznania ciekawych ludzi z branży kreatywnej. Jeżeli jeszcze nigdy nie braliście udziału w tego typu, networkingowym wydarzeniu, a jesteście zainteresowani tematyką spotkania, koniecznie się tam wybierzcie i przekonajcie się, że to fenomenalne doświadczenie! Spotkanie będzie prowadzone po polsku i po angielsku. 

fot. UM Warszawa/R.Motyl

fot. UM Warszawa/R.Motyl

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne, ale nie zapomnijcie o wcześniejszej rezerwacji miejsca, pod adresem:  kreatywnawarszawa@um.warszawa.pl

You may also like