Inny Wymiar
ul. Świętokrzyska 14

Inny Wymiar to nowa restauracja, która powstała przy ulicy Świętokrzyskiej, w miejsce zamkniętego niedawno Lokalu 14. Czym zaskoczy nas tutejsza kuchnia? Czy smaki rzeczywiście przeniosą nas w inny wymiar? 🙂

Inny Wymiar to knajpa z nowoczesną kuchnią polską otwarta przez Małgorzatę Węglarską, w której szefem kuchni jest Filip Kosin.

1

Projekt wnętrza: Martynian Duczek

Zjemy tutaj rosół z lanymi kluskami, barszcz na własnym zakwasie, wysmażoną na różowo wątróbkę z grillowaną, chrupiącą chałką czy gulasz z dzika.Proste jedzenie z charakterem i ambicją. Bez pretensji i molekularnych wymyślności. Wszystko opiera się tu na lokalnych i sezonowych produktach.

d05

Miłość właścicieli do polskich produktów można również zauważyć w menu barowym. Będziecie tu mogli skosztować licznych domowych nalewek, śliwowicy czy regionalnych piw. W autorskich koktajlach natomiast wyczujecie składniki takie jak rokitnik, śliwka czy miód gryczany. 

d13

Poza regularnym menu restauracja proponuje również codzienne lunche w dwóch odsłonach oraz wyjątkowe, trzydaniowe niedzielne menu z kieliszkiem wina w świetnej cenie. Jeżeli zatem nie macie pomysłu gdzie wyskoczyć na lunch, gdzie zabrać dziewczynę na randkę lub gdzie zjeść pyszny obiad z rodziną i przyjaciółmi, Inny Wymiar wydaje się być idealny na absolutnie każdą z okazji. Przekonajcie się sami!

d06

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane przez studio PION.

Sprawdźcie stronę restauracji na Facebooku.

About The Author