Mysia 3

PATRONAT WARSAWHOLICFoty z Instagrama w galerii sztuki? TAK! TERAZ to niezwykła wystawa pod patronatem Ergo Hestia, w której udział ma szansę wziąć każdy posiadacz smartphone’a. 

kv_prasowy_4x3

Inspiracją do wydarzenia był instagramowy profil Artystyczna Podróż, który od lat promuje młodych twórców publikujących swoje prace w tym medium. Teraz AP chce pójść o krok dalej i dać artystom szansę na pokazanie swoich fotografii w realnym świecie. Bo w zasadzie dlaczego zdjęcia ze smarphone’ów nie miałyby trafić na ściany galerii sztuki?

mysia-3Zgłosić może się każdy – nieważne ile masz lat i czy  jesteś amatorem czy profesjonalistą. Liczy się kreatywność, wyobraźnia i dobre oko. Jedynym twardym wymogiem jest wykonanie zdjęcia smartphonem i umieszczenie go na Insta z hashtagiem #apteraz2016. Czasu jest już niewiele, bowiem zgłaszać się można jedynie do poniedziałku, 31. października. Ale czymże są 2 dni w naszym mega szybkim świecie? Toż to mała wieczność… 😉


Jury, w którego skład wejdzie m.in. duet fotografów Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik, wyłoni zwycięskie fotografie, które będzie można podziwiać przez weekend 18.-20. listopada na Mysiej 3.


Szczegóły
:

Regulamin Konkursu

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany