RAJ

Otwarcie 29 października

ul. Nowy Świat 21 

W najbliższą sobotę, 29 października, w NIEBIE otwiera się… RAJ – pierwsza hawajska restauracja w naszym kraju. Czego możemy się po niej spodziewać? Czym zaskoczą nas te egzotyczne smaki?

mat-prasowe_menu_zupa

mat-prasowe_menu_loco_moco

LOCO MOCO – wołowina grillowana w formie burgera, podawana z jajkiem sadzonym i ryżem oraz sosem na bazie miso i sosu sojowego.

mat-prasowe_menu_bowle

POKE BOWL – to danie z prędkością światła zdobywa popularność na całym świecie i wreszcie będzie można skosztować go w Warszawie. Czym jest Poke bowl? To klasyczne hawajskie danie z surowej marynowanej ryby. Podawane jest w misce ze świeżymi warzywami i owocami, aromatycznymi przyprawami oraz ciepłym ryżem. Przypomina nieco zdekonstruowane sushi. Kluczowym jej elementem jest temperatura ryby i ryżu, które powinna połączyć się dopiero w naszych ustach. Wariacji na temat tego dania jest wiele – w rajskim menu zagoszczą klasyczne bowle z ahi poke i salmon poke oraz wersja z tofu lub kurczakiem.

Poza tym w menu RAJu znajdziemy pozycje wegetariańskie, zupy oraz śniadania dostępne przez cały dzień! 

mat-prasowe_menu_sniadanie_lomi_salmon

Mówiąc o RAJu nie można zapomnieć o jego przepięknych wnętrzach. Aby dojść do knajpy należy przebyć drogę przez NIEBO. Rajską, restauracyjną część klubu wypełnia wyłaniająca się z każdego zakamarka dzika roślinność oraz egzotyczne zwierzęta, zerkające ukradkiem z ilustracji autorstwa Kasi Łubińskiej. Ci, którzy preferują minimalizm, mogą zasiąść w kojącej wszechobecnym błękitem sali obok.

mat-prasowe_wnetrze1

mat-prasowe_wnetrze2

Zaciekawieni? Nie ma się nad czym zastanawiać, po prostu zajrzyjcie i sprawdźcie czy te smaki podbiją Wasze serca. My jesteśmy na tak!

About The Author